xPhone - iPhone killer, który czyta VHS i robi grzanki z smsem!

xPhone - iPhone killer, który czyta VHS i robi grzanki z smsem!

xPhone - iPhone killer, który czyta VHS i robi grzanki z smsem!

iPhone w końcu doczekał się prawdziwego rywala. Aparat o rozdzielczości 48 megapikseli z wymiennymi obiektywami. Czytnik nośników każdej generacji z VHS, taśmami magnetofonowymi i dyskietkami na czele. Opiekacz wypiekający treść smsów na grzankach. Zabrakło tylko jednego — wiązania krawatów. Przedstawiamy Wam xPhone - przyszłość wśród telefonów komórkowych!

Nowoczesne komórki będą się rozwijać w jego kierunku. To telefon marzenie dla wielu fanów nowoczesnej technologii. Ma chyba wszystkie dostępne funkcje.  Zobaczcie, co oferuje xPhone — pierwszy realny iPhone killer ; )

Jeśli jeszcze nie zorientowaliście się to dla pewności dodam, że jest to oczywiście tylko humorystyczna wizja niemieckiej myśli konstrukcyjnej. Kpina z wyścigu o najlepszą, wszystkomającą komórkę.

Widząc piękną wizualizację xPhone'a i słysząc twardy niemiecki język lektora aż chce się powiedzieć - "Ja, das ist optimal!" ; )

Źródło: TechnobobElectrobeans

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!