Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: F18 Carrier Landing II, Crazy Taxi: City Rush i Dziobaq

Zapraszam na kolejne wydanie WZGiA. Tym razem mam dla Was m.in. polskiego asystenta głosowego, prosta aplikację, która ułatwi Wam korzystanie naprzemiennie z kilku przeglądarek oraz garść wciągających gier.

Ten artykuł ma 3 strony:

Personalizacja

HexaTime - darmowa

HexaTime

Żywa tapeta (Weather Clock)
Android 4.0 lub nowszy

Bardzo prosta i minimalistyczna tapeta z wbudowanym zegarem. Kolor tła odświeża się co minutę i jest odzwierciedleniem aktualnej godziny zapisanej w systemie heksadecymalnym, co sprawia, że jest to idealna tapeta dla geeka.

HexaTime

W ustawieniach aplikacji możemy przełączać się między systemem 12- i 24-godzinnym, zmienić wielkość i pozycję zegara oraz dobrać interesującą nas czcionkę.

HexaTime

Jak w przypadku wielu tego tapet bywa, również i ta żąda od użytkownika zagospodarowania na pulpicie wolnej przestrzeni, aby zegar nie gryzł się z widgetami i ikonami. Najlepszy efekt wizualny jest wtedy, gdy pulpit jest po prostu pusty.

HexaTime

Zobacz również: Appshaker 2 #25: unWorded, Rocket Shock 3D i Summary Scanner

Plusy:
+ ładny, minimalistyczny wygląd

Link do pobrania

Listener Launcher - darmowa

Listener Launcher

Launcher (Voxis Launcher)
Android 4.0 lub nowszy

Nietuzinkowy launcher, który zadba o to, by nie ominęło nas żadne istotne powiadomienie.

Listener Launcher

Po uruchomieniu tej aplikacji ujrzymy jedynie niemalże całkowicie pusty pulpit wyświetlający wyłącznie informacje na temat godziny, daty oraz siły sygnału sieci komórkowej oraz Wi-Fi. Aby wypełnić pulpity będziemy musieli udać się do ustawień, gdzie znajdziemy możliwe do podpięcia źródła, które wypełnią ekran powiadomieniami. Do wyboru mamy m.in. nieodebrane połączenia, nieprzeczytane SMS-y, wydarzenia z kalendarza, e-maile, artykuły z kanałów RSS, statusy z Twittera i Facebooka oraz prognozę pogody. Po wybraniu interesujących nas treści pojawią się one na ekranie głównym.

Listener Launcher

Każde źródło reprezentowane jest przez umieszczoną w prawym górnym rogu ikonkę, przy której wyświetlana jest od razu liczba nieprzeczytanych powiadomień. Między kolejnymi zakładkami przełączamy się przesuwając palec po ekranie lub klikając w konkretną ikonę.

Listener Launcher

Oprócz tego launcher daje nam także dostep do standardowej siatki aplikacji, do której przechodzimy klikając w klawisz powrotu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udział w turnieju organizowanym przez firmę Gold Game oraz bar Wyspiarz.. Rozgrywka będzie odbywać się na konsoli Xbox. Główną nagrodą będzie konsola do gier Play Station 3. Wpisowe wynosi 10 zł. Zapisy trwają do soboty do godziny 15:00 w barze Wyspiarz.

Listener Launcher wymaga poświęcenia kilkunastu minut na konfigurację, ale jeśli szukacie prostego launchera, który da Wam wygodny dostęp do najważniejszych informacji, to powinniście być zadowoleni.

Plusy:
+ lekkość i szybko działania
+ pomysłowy

Minusy:
— brak spolszczenia

Link do pobrania

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dino Hunter, Batman Arkham Origins i LeanDroid Angry Birds Transformers coraz bliżej. Jest już pierwszy zwiastun The King of Fighters 98 wylądowało w Google Play oraz App Store Appshaker Komórkomanii #91 - Knock-Knock, Cardboard, Rise of Glory i inne Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: tapety z LG G3, Cyanogen Gallery i Dragon Finga FotoSwipe czyli fotograficzna aplikacji, której warto się przyjrzeć. Breach & Clear do pobrania za darmo z App Store Appshaker Komórkomanii #90 - E-Food, Spy vs Spy, The Rythm Of Fighters i inne Dostęp zdalny i aplikacje mobilne – inteligentny budynek zawsze pod kontrolą Sonic Jump Fever wystarcza na kilka minut zabawy

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia