Czy tak będzie wyglądał iWatch?

Wiele wskazuje na to, że 9 września oprócz nowego iPhone'a (nowych iPhone'ów?) ujrzymy długo oczekiwany zegarek Apple'a, czyli iWatch. Jak może wyglądać?

iWatch - koncept Martina Hajeka

iWatch - koncept Martina Hajeka (martinhajek.com)

Wygląd znanego wyłącznie z przecieków gadżetu owiany jest tajemnicą, a część dotychczasowych plotek wskazuje jedynie na obecność wygiętego ekranu OLED. Martin Hajek stworzył jednak serię koncepcyjnych grafik i niewykluczone, że jego wizja dość mocno otrze się o rzeczywistość.

W 2010 roku wszyscy zastanawialiśmy się, jak będzie wyglądał iPad, a ostatecznie stanęło na tym, że był to taki powiększony iPhone. Niewykluczone zatem, że również iWatch swoją stylistyką nawiązywać będzie do smartfonów Apple'a. Holenderski projektant zainspirowany wyglądem iPhone'a 6 postanowił zatem przygotować koncept, który możecie zobaczyć na poniższych grafikach.

Zastosowanie wzornictwa nawiązującego do iPhone'a 6 byłoby z punktu widzenia Apple'a bardzo logicznym posunięciem. Dziś konsumenci są już przyzwyczajeni do wymiany telefonu co kilkanaście miesięcy, ale coś takiego w przypadku zegarków będzie bardzo trudne do osiągnięcia. Tymczasem stylistyka kolejnych generacji iWatcha mogłaby być całkiem sensownym narzędziem do "zmuszania" konsumentów do zakupu nowej wersji ("w sumie pierwszy iWatch wciąż jest dobry, ale nie będzie pasował do iPhone'a 7. Wymieniam."). Nie zdziwię się zatem, jeśli 9 września (lub później) ujrzymy gadżet bardzo podobny do tego, co możemy ujrzeć na wspomnianych konceptach.

A jak Wam podoba się taki iWatch?

Źródło: Martin Hajek

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store!