TomTom dla iPhone'a dostępny w App Store

TomTom iPhone

TomTom iPhone

Od czasu gdy iPhone został wyposażony w moduł GPS (iPhone 3G), użytkownicy intensywnie rozglądają się w poszukiwaniu dobrej nawigacji, jakiegoś znanego producenta, która wzbudza zaufanie. TomTom wydaje się bardzo dobrą propozycją.

Stało się to, na co wiele osób czekało — TomTom trafił do App Store, dzięki czemu iPhone'a można przekształcić w naprawdę dobrą nawigację. Aplikacja dostępna jest jednak tylko w kilku wybranych oddziałach (Europa Zachodnia, USA i Kanada, Nowa Zelandia, Australia) w odpowiednich wersjach. Jak dużym zaskoczeniem dla Was będzie fakt, że Polska nie znajduje się w wersji "TomTom Western Europe"? Dla mnie żadnym, jednak nietrudno mi sobie wyobrazić niezadowolenie osoby, często jeżdżącej zarówno w Polsce, jak i Niemczech czy Francji.

Cena jest kolejną "niemiłą" informacją. TomTom Europa Zachodnia to wydatek 99.99 Euro. Ile będzie kosztowała nawigacja TomTom w wersji dla Europy Wschodniej? Prawdopodobnie cena będzie bardzo zbliżona do tych 99.99 Euro. Jeżeli myślałeś o iPhonie jako urządzeniu all-in-one, które oferować będzie także nawigacje firmy TomTom, to musisz przygotować się na spore wydatki.

Źródło: iPod

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!