Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon

No i wyjaśniło się, w jaki sposób Apple zamierza wykorzystać większy ekran iPhone'a 6.

Kilka krótkich filmów z 4.7-calowym iPhone'em 6 w roli głównej wylądowało na YouTubie na kanale The Tech Gadget Blog. Możemy na nich zobaczyć odblokowyanie ekranu za pomocą czytnika linii papilarnych…

… aplikację Health, której zadaniem będzie agregowanie informacji na temat aktywności i zdrowia użytkownika…

… interfejs aplikacji aparatu i zegara…

… i ponownie Touch ID w akcji, ustawienia i szybki rzut oka na sam design urządzenia.

Warto odnotować, że siatka aplikacji ma teraz wymiary 6×4, więc mieści 24 ikony (plus 4 ikony na docku). Użytkownicy będą mogli zatem umieścić na pulpicie 4 ikony więcej niż w przypadku 4-calowego iPhone'a 5/5s/5c. Jeśli natomiast chodzi o układ poziomy, to ten pozostaje bez zmian, a ikony dostały po prostu nieco więcej "luzu" i są nieco bardziej oddalone od bocznych krawędzi ekranu.

Zmiana jest niewielka, ale dobrze, że choć w taki sposób system wykorzysta większy wyświetlacz. Jest proporcje pozostają niezmienione, więc można było mieć obawy, że dostaniemy po prostu rozciągnięty interfejs z obecnych generacji iTelefonu.

Na koniec polecam rzucić okiem na nowe zdjęcia opublikowane przez serwis cnBeta. Można na nich zobaczyć iPhone'a 6 m.in. u boku iPhone'ów 5s oraz 5c.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Przypominam, że prezentacja nowych produktów będzie miała miejsce już jutro. Licznik odliczający czas pozostały do rozpoczęcia imprezy znajdziecie tutaj.

Źródła: The Tech Gadget Blog; cnBeta.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada!