Kolejna koncepcja nowego iPhone'a

Jeśli zastanawialiście się, jak mógłby wyglądać iPhone, który już za kilka tygodni trafi do sprzedaży, to być może zainteresuje Cię ta grafika. Jej twórcy dostosowali się do wszystkich krążących informacji, odnośnie wyglądu nowego urządzenia, jakie będzie działać pod kontrolą iPhone OS 3.0.

Jak widać na zdjęciu uwzględniono pogłoski na temat tego, że następna generacja iPhone'a nie będzie posiadać charakterystycznej srebrnej ramówki wokół całego telefonu. Początkowo element ten wygląda bardzo estetycznie, ale z czasem traci swój urok, wypełniając się zmatowieniami i mnóstwem mikrorys.

Pamiętano także o kamerze wideo, która znajduje się na przedniej części urządzenia. Jej zastosowanie będą dwa — jedno dość oczywiste, a więc wideo-rozmowy. Druga, to ciekawa funkcja, która pozwala na zwiększenie się pól np. listy kontaktów, gdy iPhone wykryje, że jest w ruchu.

Podobnie jak większość osób — bardzo zainteresowany jestem tylną częścią tego urządzenia. Zdecydowanie preferowałbym, aby użytym materiałem było aluminium, które znacznie lepiej niż plastik znosi aktywne użytkowanie.

Źródło: iPhonehallasiPod

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!