Schłódź iPhone'a przed użyciem...

iPhone chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać. Okazało się, że niby dość dokładnie "prześwietlony" iPhone kryje jeszcze jedną ciekawostkę. Mowa oczywiście o komunikacie "Temperature — iPhone needs to cool down before you can use it". Kiedy taki komunikat się pojawia i jak sobie z nim radzić?

Ten dość rzadko spotykany i nietypowy komunikat pojawia się w sytuacjach, gdy nasz iPhone 3G pozostawiony zostanie w miejscach, które pozwolą mu na osiągnięcie temperatury powyżej 45 st. C. Pomimo tego, że niekiedy po dłuższej rozmowie telefonicznej mamy wrażenie, że telefon jest gorący, to i tak za mało, aby zobaczyć taki komunikat.

W sytuacji, gdy jednak wystawimy iPhone'a bezpośrednio na działanie promieni słonecznych, dając mu tym samym szanse na mocne nagrzanie się i w efekcie zobaczymy taki komunikat, to najlepszym sposobem na przywrócenie go do "normalności" będzie po prostu schłodzenie go.

Źródło: Gizmodo

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!