iPhone OS 3.0 beta 4 i iTunes 8.2 pre

Apple wydało kolejną wersją testową swojego oprogramowania iPhone 3.0 OS, które w ciągu najbliższych miesięcy najprawdopodobniej zagości na naszych iPhone'ach i iPodach touch. Przy okazji kolejnej wersji pojawił się też testowy iTunes 8.2.

Apple regularnie wydaje aktualizacje swojego oprogramowania i niezbędnych narzędzi. Wszystko w celu odpowiedniego ułatwienia życia zewnętrznym programistom, którzy w ten sposób mają czas na przygotowanie i dostosowanie swoich produktów do najnowszego oprogramowania Apple.

Do obsłużenia nowego firmware'u 3.0 beta 4 konieczne jest skorzystanie z iTunes'a w wersji 8.2. Co ciekawe, w "About iTunes" można zobaczyć informację o "Blu-Ray". Powstają zatem domysły, że być może kolejna odświeżona wersja Maków będzie zawierać obsługę nośników zapisanych w tym formacie.

Sam firmware wg pierwszych testów jest kolejnym krokiem na drodze eliminacji błędów i problemów, jakie zostały dotychczas zostały wykryte. Urządzenia pod kontrolą OS 3.0 beta 4 działają całkiem stabilnie i niewidoczne są początkowe problemy z np. powolnym działaniem urządzenia.

Źródło: TheAppleBlog

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!