Kup komputer Apple a będziesz zadowolony

Change Wave

Change Wave

Można powiedzieć, że wyniki badania przeprowadzone przez ChangeWave Research wcale mnie nie zaskoczyły. Wspomniana firma przeprowadziła ankietę, której celem było określenie tego, czy klienci nabywający komputery różnych firm są zadowoleni z zakupu. Okazało się, że…

Najbardziej zadowoleni są posiadacze produktów Apple. Aż 81% osób wyraziło zadowolenie z zakupu komputera Apple. Badania przeprowadzono na osobach, które zakupiły urządzenia w ciągu minionych 90 dni. Zaskakuje jednak różnica między między pierwszy a drugim i trzecim miejscem — to odpowiednio 14 i 20 procent.

Change Wave

Jak widać prawdą jest (w 81% przypadków) powiedzenie „kup Maka a nie będziesz żałować” - chyba, że trafisz na „wyjątkowy” egzemplarz, który będzie posiadał wadę, a Ty zostaniesz zmuszony do kontaktu (z polskim) serwisem…

Próbuję sobie przy okazji przypomnieć, jaki produkt Apple dał mi najmniejszą satysfakcję z użytkowania i z zakupu którego ogólnie byłem najmniej zadowolony… i chyba takiego jeszcze nie było.

Źródło: ChangeWave

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!