Nowy iPhone w tym roku x 3

Jak twierdzi kanadyjska firma Canaccord, Apple tak jak w poprzednich latach i w tym roku ma zamiar wypuścić nowego iPhone'a. Tym razem jednak nie będzie to jedno urządzenie, a trzy!

Jeszcze w tym roku na rynek mają trafić 3 nowe wersje iPhone'a:

  • iPhone 3G z większym zapasem pamięci — 32GB,
  • iPhone 2G w jeszcze uboższej wersji skierowany do użytkowników z Chin i Indii,
  • iPhone Nano - o jedną trzecią mniejszy niż standardowy iPhone i o 40% tańszy.

Największą sensację wzbudza oczywiście iPhone Nano. Telefon ma mieć 2/3 wymiarów wypuszczonych jak dotąd iPhone'ów i wejść na rynek w cenie 99 dolarów.

Źródło: Seeking Alpha

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!