Przywracanie ustawień fabrycznych w telefonie Nokia

Telefony Nokia obsługują spory zestaw tajnych kodów. Większość z nich nie jest przydatna na co dzień, ale zdarzają się sytuacje, w których warto po nie sięgnąć. Chociażby oddając swój telefon do komisu. Przed sprzedaniem urządzenia dobrze jest przywrócić jego ustawienia fabryczne.

Zresetowanie komórki Nokia jest banalnie proste i sprowadza się do wpisania polecenia *#7370#. Ale uwaga ? twardy reset skasuje wszystkie nasze własne ustawienia urządzenia. Z komórki znikną także zapisane w niej dane.

Przed wpisaniem kombinacji trzeba koniecznie sprawdzić, czy bateria jest naładowana. Telefon nie powinien się rozładować w momencie kasowania ustawień oraz restartowania. To ważna kwestia, chociaż nie wspomina o niej większość witryn publikujących kody serwisowe dla telefonów Nokia.

Alternatywną metodę przywrócenia ustawień fabrycznych stanowi odszukanie tej funkcji w menu telefonu. Zapewne znajdziemy ją w podmenu Ustawienia. Skorzystanie z kodu w większości przypadków jest jednak zdecydowanie szybsze.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher Meizu oficjalnie powraca do Polski! Znamy szczegóły Gdybym mógł zostawić na telefonie tylko 10 najpotrzebniejszych aplikacji...