Era ujawnia szczegóły jutrzejszej Nocnej Sprzedaży

iPhone w sieci Era

iPhone w sieci Era

Jak zapowiedziano już wcześniej, operatorzy będą się starali już jutro przyciągnąć do siebie chętnych na zakup iPhone i skłonić ich do podpisania umowy zaraz po północy. Era poinformowała właśnie o szczegółach nocnej sprzedaży telefonu iPhone 3G w jej salonach.

Pierwsze telefony klienci będą mogli nabyć zaraz po północy, w nocy z czwartku na piątek, w wybranych sklepach i salonach firmowych sieci Era w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Impreza z tej okazji natomiast odbędzie się w Warszawie w Alejach Jerozolimskich 181.

Już o 20.00 rozpocznie się piknik muzyczny, podczas którego wystąpią, m.in. gwiazdy programu You Can Dance oraz znani DJ-e. Zaraz po północy natomiast, specjalnie przeszkoleni pracownicy PTC zaprezentują wszystkim zainteresowanym możliwości i zalety nowego iPhone’a — oraz szczegóły dotyczącej go oferty sieci Era.

Od godziny 20.00 wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego telefonu będą mogły zarejestrować się i wypełnić niezbędne dokumenty na specjalnie w tym celu przygotowanych stanowiskach.

A już tuż po północy pierwsze zakupione telefony iPhone 3G trafią do rąk swoich właścicieli.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!