TOP 10 najlepszych parodii iPhone'a 5s i iPhone'a 5c

Złoty iPhone 5s (fot. youtube.com)

Złoty iPhone 5s (fot. youtube.com)

Ten artykuł ma 5 stron:

Parodie #1

Złoty iPhone 5s

Do tej pory każda kolejna generacja iPhone'a dostępna była w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W przypadku modelu 5s do kompletu dochodzi trzeci wariant — złoty. Jednym się podoba, a inni uważają, że z czymś takim można się pokazać tylko w cygańskim taborze. Złotego iPhone'a wziął na celownik znany amerykański showman, Conan O’Brien, który w swoim programie wyemitował takie oto wideo.

Aktualizacja do iOS 7

Debiut nowych iPhone'ów tradycyjnie zbiegł się z premierą najnowszego wydania platformy iOS. Użytkownicy wyłapali już mniej lub bardziej irytujące błędy, ale wszystkie one nijak mają się do skutków ubocznych, z którymi spotkał się Conan O’Brien.

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!