Uaktualnienie oprogramowania Nokii N95

nokia

nokia

Nokia po zaledwie miesiącu od poprzedniej zmiany wypuściła kolejny update oprogramowania v12.0.0.13 do Nokii N95. Tym razem zmiany są spore. Czytelnicy forum Saymbian-Freak opublikowali swoje obserwacje po zmianie firmware'u, który można ściągnąć ze strony producenta.

Oto ich spostrzeżenia:

  • telefon jest zauważalnie szybszy,
  • szybsze ładowanie galerii,
  • obsługa A-GPS,
  • naprawiony bug ostrości kamery,
  • szybsze otrzymywanie sygnałów GPS,
  • zmiany w przeglądarce internetowej,
  • czasem brak odpowiedzi klawiatury (szczególnie w przeglądarce i używając MSN),
  • nowe ikony dla aplikacji,
  • przy edycji dokumentu kursor domyślnie ustawia się na początku, nie na końcu tekstu jak było dotąd,
  • YouTube nadal nie działa.

Jak widać wiele poprawiono, ale to i tak nie koniec. Ciekawe czy za miesiąc producent zaskoczy nas następnym uaktualnieniem?

Źródło: SlashPhone

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia