W skrócie: wiemy kiedy pojawi się OnePlus Two i z jakiej klawiatury korzysta prof. Hawking

W skrócie: wiemy kiedy pojawi się OnePlus Two i z jakiej klawiatury korzysta prof. Hawking

W skrócie: wiemy kiedy pojawi się OnePlus Two i z jakiej klawiatury korzysta prof. Hawking
Mateusz Żołyniak
02.12.2014 21:47, aktualizacja: 02.12.2014 22:47

Vivo już 10 grudnia pokaże nowego ultracienkiego smartfona, a Virgin Mobile wprowadza mikołajkową promocję. Poznaliśmy też europejskiej ceny Samsungów Galaxy A3 i A5.

  1. Vivo X5 Max już 10 grudnia. Już wkrótce chińska firma zaprezentować ma nowy model, który cechuje się obudową o grubości jedynie 4,75 mm. X5 Max ma oferować: 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, dźwięki Hi-Fi, aparat 13 Mpix, kamerkę 5 Mpix na przednim panelu, ośmiordzeniowy układ MediaTek o taktowaniu do 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM, LTE i Androida 4.4 KitKat.
  • Slider item
[1/1]
  1. Znamy europejskie ceny modeli z serii Galaxy A. Model A5 jest już dostępny na rynku chińskim, a A3 w Państwie Środka ma pojawić się pod koniec roku. Najnowsze dane z Holandii wskazują, że oba urządzenia w Europie pojawią się na początku 2015 roku. Cena Galaxy A5 ma wynieść 410 euro (ok. 1700 zł), a A3 wyceniony ma zostać na 310 euro (ok. 1290 zł). Więcej o nowościach Samsunga dowiecie się z tego wpisu.
  1. Wiemy kiedy pojawi się OnePlus Two. Chińczycy już jakiś czas temu oficjalnie potwierdzili, że pracują nad następcą ich pierwszego smartfona. Teraz przedstawiciele firmy ujawnili, że OnePlus Two ma zostać zaprezentowany pod koniec drugiego kwartału lub na początku trzeciego kwartału przyszłego roku - 12 miesięcy po premierze modelu One. Parę plotek o chińskiej nowości znajdziecie w tym wpisie.
  1. #Mikołajki z Virgin Mobile. Z okazji zbliżających się Mikołajek wirtualny operator przygotował nową promocję, dzięki której użytkownicy mogą aktywować pakiet #PEŁENLUZ za 1 zł. Ofertę można aktywować między 1 a 8 grudnia za pomocą płatności PayPal.

Od początku grudnia, Klienci Virgin Mobile mogą skorzystać z atrakcyjnej, mikołajkowej promocji. Wszyscy, którzy wybiorą płatność poprzez PayPal, zapłacą jedynie 1 PLN za pakiet o wartości 19 PLN, a w nim 2 GB internetu, nielimitowane smsy i 100 minut do wszystkich sieci oraz 10 PLN gratis na karcie.

  1. Nowy trailer Earthcore: Shattered Elements. Ekipa Tequila Games udostępniła kolejny materiał wideo o nowej grze karcianej na urządzenia mobilne (i nie tylko). Filmik prezentuje crafting kart - tytuł ma oferować aż 500 tys. kombinacji. Earthcore: Shattered Elements trafi na urządzenia z systemem iOS w pierwszym kwartale 2015 roku, a później pojawią się wersje na Androida i Windowa (komputery).

Earthcore: Shattered Elements - Card Crafting Gameplay Explained

  1. Profesor Stephen Hawking korzysta z klawiatury SwiftKey. Fizyk, który znany jest z prac nad teorią względności i czarnymi dziurami, nie ma łatwego życia. Poważna choroba neuronu ruchowego znacznie ogranicza jego funkcjonowanie, przez co nie tylko porusza się on na wózku, ale również ma problemy z mówieniem. Ułatwieniem w jego życiu jest specjalny system komputerowy, który opracowany został przez dział Intel Labs. Ważna częścią zaktualizowanego oprogramowania jest... znana użytkownikom Androidów i iPhone'ów klawiatura SwiftKey.

Przedstawiciele Intela o systemie dla profesora Hawkinga:

Przygotowanie znacznie ulepszonej wersji oryginalnego systemu wymagało ponad dwóch lat pracy metodą prób i błędów oraz bliskiej współpracy z prof. Hawkingiem. Lama Nachman i jej zespół napisali oprogramowanie od podstaw, dodając wiele nowych funkcji. Jednym z najważniejszych ulepszeń jest nowe narzędzie do przewidywania słów dostarczone przez firmę SwiftKey. System przypomina klawiaturę nowoczesnego smartfona i jest oparty na alternatywnych klawiaturach z pakietu SDK firmy SwiftKey dla urządzeń z systemem Android i telefonu iPhone. Uczy się od użytkownika i umożliwia automatyczne uzupełnianie wpisywanych słów. Poza tym jest w stanie przewidywać kolejne słowa w oparciu o listę najczęściej używanych fraz, znacząco minimalizując liczbę „kliknięć” wykonywanych przez prof. Hawkinga przy budowaniu słów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)