Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Next Lock Screen, MSN Kuchnia i SimCity BuildIt

W ostatnim wydaniu WZGiA przed Świętami czeka na Was lockscreen Microsoftu, świetna aplikacja kulinarna i mobilne SimCity.

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt

Ten artykuł ma 3 strony:

Personalizacja

KLWP Kustom - darmowa

KLWP Kustom

Animowana tapeta (HexaTime)
Android 4.4 lub nowszy

Animowana tapeta, której najważniejszą cechą jest — jak sama nazwa wskazuje — kustomizacja.

KLWP Kustom

Aplikacja pozwala na zbudowanie od podstaw własnej tapety przy użyciu wbudowanego edytora. Na tło o wybranym kolorze możliwe jest naniesienie swoistych widgetów wyświetlających informacje na temat godziny, daty, pogody, poziomu naładowania baterii czy wykorzystania procesora i pamięci operacyjnej. Ich wygląd także można modyfikować.

KLWP Kustom

Jeśli nie chce Wam się bawić, można skorzystać z jednego z wbudowanych motywów.

KLWP Kustom

Zobacz również: Appshaker 2 #11: PinOut, Sara is Missing, Solo Learn i inne

Z apki KLWP Kustom da się wycisnąć całkiem fajne efekty, ale oczywiście trzeba się liczyć z tym, że na pulpicie konieczne będzie zarezerwowanie trochę miejsca, aby widgety i ikony nie przysłaniały wyświetlanych informacji.

Plusy:
+zaawansowana personalizacja

Link do pobrania

Next Lock Screen - darmowa

Next Lock Screen

Ekran blokady (Locket)
Android 4.0 lub nowszy

Microsoft Garage to projekt, w ramach którego gigant z Redmond zachęca swoich pracowników do rozwijania własnych pomysłów w wolnym czasie. Jednym z jego najpopularniejszych w ostatnim czasie owoców jest androidowy ekran blokady Next.

Next Lock Screen

Firma przekonuje, że każdego dnia odblokowujemy ekran dziesiątki razy tylko po to, by uzyskać podstawowe informacje. Zadaniem Next Lock Screena jest przeniesienie tych podstawowych informacji bezpośrednio na ekran blokady. Aplikacja na bieżąco informuje o nadchodzących wydarzeniach z kalendarza i nieodebranych połączeniach, na które można bezpośrednio odpisać/oddzwonić.

Next podrzuca także listę ulubionych aplikacji, które uzależnione są od miejsca, w którym znajduje się użytkownik.

Next Lock Screen

Jeśli lubicie takie inteligentne i zautomatyzowane rozwiązania, Next powinien trafić w Wasze gusta.

Plusy:
+ładny wygląd
+funkcjonalność

Link do pobrania

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Gangstar Vegas za darmo w Google Play oraz App Store Premiera Hearthstone Heroes of Warcraft w Google Play Honor 6 Plus oficjalnie. Świetny sprzęt Huaweia z podwójnym aparatem Najlepsze gry mobilne 2014 roku Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Minima, Jet Car Stunts 2 i Mad Bullets Appshaker Komórkomanii #103 - The Banner Saga, Dots and Boxes i inne Oddworld: Stranger's Wrath - ta gra sprawdzi moc twojego smartfona Heroes of Might and Magic 3 w styczniu na tabletach! Mobilnym deweloperem być... Call of Duty: Heroes - klon Clash of Clans który przerósł oryginał! Lumia Camera 5 uchwycona na wideo. Prezentuje się naprawdę nieźle Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Sniper 3D Assassin, launcher à la Lollipop i Unmechanical Ściągawka na weekendowe granie dla użytkowników iOS’a Twórcy Clash of Clans opublikowali nową grę w App Store Peggle Blast zawitało do App Store’a W końcu użytkownicy Androida mogą zagrać w Godusa! Appshaker Komórkomanii #102 - Icewind Dale, Space Chicks, Here Beta i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Garfield Kart Fast & Furry, Morning Routine i One More Line The Witcher Battle Arena - ruszyły zapisy do beta testów! Offroad Legends 2 - wyścigi z potężną dawką adrenaliny Full Ahead! - recenzja polskiej gry wykorzystującej żyroskop Need For Speed: No Limits zachwyci nas dopracowaną grafiką? Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Nokia Z Launcher, FotoSwipe i Turbo Dismount Football Manager Handheld 2015 już na rynku.

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Fałszywy WhattsApp w sklepie Play pobrany ponad milion razy Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u