W skrócie: Lumia Denim już oficjalnie, Lollipop dla Note'a 3 i tytanowe cacko za 3000 dol.

Samsung szykuje Androida 5.0 dla Note'a 3 i "opowiada" bajkę. Microsoft z kolei sprzedaje MixRadio i oficjalnie wprowadza oprogramowanie Lumia Denim.
1. Gresso Regal Black oficjalnie. Szwajcarska firma zaprezentował dzisiaj nowego luksusowego smartfona. Regal Black wyposażony jest w: 5-calowy ekran 1080p, czterordzeniowy układ (1,5 GHz), 2 GB RAM-u, 32 GB wbudowanej pamięci, aparat 13 Mpix i kamerkę 5 Mpix. Nowość Gresso dostępna będzie w trzech wersjach, które będą wykonane odpowiednio z tytanu (R1), 18-karatowego białego złota (R2) i 18-karatowego żółtego złota (R3). Na rynku dostępnych będzie tylko 999 egzemplarzy każdego wariantu, a cena najtańszej wersji wynosi 3000 dolarów.
2. Microsoft sprzedaje MixRadio. Gigant z Redmond — zgodnie z oczekiwaniami — pozbył się usługi muzycznej, którą nabył wraz z działem mobilnym Nokii. Nowym właścicielem MixRadio jest japońska firma LINE. Jyrki Rosenberg, który jest szefem zespołu zajmującego się usługą, zapowiedział, że produkt wciąż będzie rozwijany. Dużo mówi się o powstaniu wersji MixRadio dla Androida i/lub iOS.
3. Lumia Denim już oficjalnie. Microsoft za pośrednictwem Lumia Conversations poinformował o starcie procesu aktualizacji wybranych Lumii (m.in. flagowego modelu 930). Update wprowadzany jest obecnie w wybranych krajach Starego Kontynentu, a od początku stycznia działania zostaną rozszerzone — aktualizacja będzie wydawana stopniowo na kolejne urządzenia. MS udostępnił także przykładowe zdjęcia, które zrobiono Lumią 930 z nowy softem. Więcej o Lumia Denim dowiecie się z tego wpisu.
4. Lollipop dla Galaxy Note'a 3. Użytkownicy zaprezentowanego w zeszłym roku phabletu Samsunga już wkrótce mogą otrzymać oficjalną aktualizację do nowego Androida 5.0. Już teraz nowe oprogramowanie dla Note'a 3 pojawiło się na forum XDA Developers. Soft z Lollipopem na chwilę obecną dostępny jest tylko dla modeli z Exynosem.
5. Bajka "opowiedziana" na 74 urządzeniach Samsunga. Południowokoreański gigant przygotował świąteczny filmik reklamowy o nazwie "Holiday Dreams", który opowiada o śnie małej dziewczynki. Firmie udało się ukazać na nim aż 74 urządzenie.
Tak z kolei powstawał powyższy materiał:
Źródło: PhoneArena, Lumia Conversations, Lumia Conversations, XDA Developers, Samsung Tomorrow
Ten artykuł ma 37 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze