Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Leappy Dog, Pixel Battery Saver i Run Sackboy! Run!

WW pierwszym wydaniu WZGiA w tym roku czeka na Was m.in. mobilna zręcznościówka osadzona w uniwersum LittleBigPlanet, świetna polska gra zręcznościowo-logiczna oraz aplikacja, która przyda się użytkownikom smartfonów z ekranami AMOLED.

PlayStation

Ten artykuł ma 3 strony:

Personalizacja

Kaleidos - darmowa

Kaleidos

Zestaw tapet (Wallrox)
Android 4.0 lub nowszy

Kaleidos to apka, w której twórcy zamknęli grubo ponad 100 przygotowanych przez siebie tapet. Podzielono je na 12 kategorii tematycznych, takich jak gradient, figury geometryczne, kosmos, miasto, krajobraz, woda czy też bokeh. Wybór jest na tyle zróżnicowany, że raczej nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie. Zwłaszcza że da się odczuć, iż tapety przygotował ktoś, kto ma pojęcie o grafice i fotografii.

Kaleidos

Niestety wszystkie grafiki przechowywane są w chmurze, przez co aplikacja jest dość wolna w działaniu. Co prawda miniaturki ładują się natychmiast, ale na pobranie każdej tapety w pełnej rozdzielczości nawet przy wydajnym łączu trzeba poczekać dłuższą chwilę.

Do plusów można natomiast zaliczyć wsparcie dla aplikacji Muzei. Ponadto — co najciekawsze — jest to program całkowicie darmowy i pozbawiony reklam.

Kaleidos

Zobacz również: Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne

Plusy:
+niezła jakość tapet
+brak reklam i płatnych dodatków

Minusy:
-grafiki pobierane są z chmury

Link do pobrania

CM Launcher - darmowa

CM Launcher

Launcher (Launcher Balancer)
Android 4.0 lub nowszy

"Najmniejszy launcher na świecie" - tak o swoim dziele mówi studio Cheetah Mobile. Coś w tym może być, gdyż CM zajmuje jedynie 1,5 MB, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na aplikację tego typu. Oczywiście w dzisiejszych czasach kilka MB wymaganej przestrzeni dyskowej więcej raczej nikomu nie robiłoby różnicy, ale twórcy przekonują, że dzięki niewielkiemu rozmiarowi CM może znacząco przyspieszyć działanie telefonu.

CM Launcher

Niewielki rozmiar nie oznacza bynajmniej, że jest to apka niefunkcjonalna. Wręcz przeciwnie: znalazło się tutaj kilka ciekawych funkcji, z których najbardziej spodobało mi się automatyczne grupowanie zainstalowanych aplikacji w przypisanych poszczególnym kategoriom folderach.

CM Launcher

Co ciekawe, po otwarciu folderu możliwe jest przechodzenie do kolejnych kategorii przesuwając palec w poziomie. Nie trzeba zatem każdorazowo wracać do pulpitu głównego.

CM Launcher

Siatka wszystkich zainstalowanych aplikacji jest natomiast przewijaną wertykalnie listą, na której wszystkie pozycje zostały posegregowane alfabetycznie. Wygodne rozwiązanie.

CM Launcher

Znalazł się tutaj nawet funkcjonalny panel z przełącznikami.

CM Launcher

Przy tym wszystkim CM Launcher jest piekielnie szybki, więc na pewno znajdzie swoich zwolenników.

Plusy:
+lekkość i szybkość działania
+niezły wygląd
+garść przydatnych funkcji

Link do pobrania

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Zanim zatopiliśmy się w Ingressie [część 2] Zanim zatopiliśmy się w Ingressie, część 1 Appshaker Komórkomania #104 - Godfire, MAPS.ME Pro, czynne 24h i inne Najlepsze gry 2014 według Zbyszka Kowala Te aplikacje na Androida zbierają o Tobie najwięcej informacji Icebreaker w jednodniowej promocji na urządzenia z iOS Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Wallrox, Taekwondo Game i Looney Tunes Dash! Świąteczne obniżki w sklepach z aplikacjami Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Next Lock Screen, MSN Kuchnia i SimCity BuildIt 5 lat z Wściekłymi Ptakami! MeteoEarth na iPady oraz iPhony za darmo przez jeden dzień! Gangstar Vegas za darmo w Google Play oraz App Store Premiera Hearthstone Heroes of Warcraft w Google Play Honor 6 Plus oficjalnie. Świetny sprzęt Huaweia z podwójnym aparatem Najlepsze gry mobilne 2014 roku Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Minima, Jet Car Stunts 2 i Mad Bullets Appshaker Komórkomanii #103 - The Banner Saga, Dots and Boxes i inne Oddworld: Stranger's Wrath - ta gra sprawdzi moc twojego smartfona Heroes of Might and Magic 3 w styczniu na tabletach! Mobilnym deweloperem być... Call of Duty: Heroes - klon Clash of Clans który przerósł oryginał! Lumia Camera 5 uchwycona na wideo. Prezentuje się naprawdę nieźle Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Sniper 3D Assassin, launcher à la Lollipop i Unmechanical Ściągawka na weekendowe granie dla użytkowników iOS’a

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher Meizu oficjalnie powraca do Polski! Znamy szczegóły Gdybym mógł zostawić na telefonie tylko 10 najpotrzebniejszych aplikacji...