Pierwsze wideoprzeglądy i klipy promujące nowe iPhone'y [wideo]

iPhone 5C

iPhone 5C

Apple — z nieznanych nam przyczyn — nie zdecydował się na transmitowanie na żywo wczorajszej konferencji, więc nie mieliśmy okazji zobaczyć nowych iUrządzeń w akcji. Na szczęście w sieci pojawiły się już pierwsze filmy z iPhone'ami w roli głównej, więc warto nadrobić zaległości. 

iPhone 5s — czytnik linii papilarnych

iPhone 5s — aparat

iPhone 5s — hands-on Engadgeta

iPhone 5c — prezentacja

iPhone 5c — hands-on Engadgeta

Poniżej możecie również obejrzeć całą wczorajszą prezentację.

Apple Keynote 2013

I jak się Wam podobają pierwsze materiały promocyjne? O ile te dotyczące flagowego iPhone'a 5s — moim zdaniem — mieszczą się w granicach jabłkowych standardów, o tyle dopiero teraz widzę, jak bardzo iPhone 5c nie pasuje do obecnego wizerunku Apple'a. To wychwalanie pod niebiosa plastiku i kolorowych obudów przypomina wręcz parodię reklam rej firmy.

Zwróćcie też uwagę na fragment wczorajszej prezentacji, w którym Phil Schiller zapowiada nowe etui (0:24:29). Też macie wrażenie, że gdy widownia w końcu nie wytrzymała i wybuchnęła śmiechem, było mu najzwyczajniej w świecie głupio mówić to wszystko?

Quo vadis, Apple?

Źródło: EngadgetEngadget

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!