TopUP.CENTER - elektroniczna zdrapka, dzięki której za doładowanie konta zapłacisz mniej

Są obszary, w przypadku których wydaje się, że nic nowego już się nie wymyśli. Nic bardziej mylnego. Najprostszy przykład to metody doładowania konta w ofertach na kartę.

Artykuł sponsorowany

Królują dwie metody. Pierwsza to zdrapka – wymaga jedynie przepisania specjalnego kodu, ale po samą zdrapkę trzeba się wybrać do sklepu, przy czym łatwo ją zniszczyć lub zgubić. Druga to doładowanie online przez stronę operatora – świetna opcja dla przyczajonych na tłustą zdobycz tygrysów. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu, a i promocje bywają syte, choć często obwarowane kilkoma warunkami (dodatkowa kasa tylko na rozmowy w danej sieci, tylko na SMS-y lub ważna przez określony czas). Trzeba być ponadto tygrysem ze współczesnej dżungli, który ma konto w banku.

A gdyby połączyć zalety dostępnych na rynku rozwiązań? Okazuje się, że jest jeszcze miejsce na nowe pomysły – hybryda, czyli kod jak ze zdrapki, ale przez Internet i z dodatkowym bonusem.

Mowa o ofercie nowego gracza na rynku - TopUP.CENTER. Łączy ona dwie wspomniane wcześniej metody, więc jest w zaskakujący sposób nowatorska. Żeby nie przedłużać, od razu odpowiem na pytanie „gdzie jest haczyk?” Jest jeden, ale niewielki – jak chcesz zaoszczędzić, musisz mieć konto na Facebooku i z jego poziomu zalogować się w serwisie. A warto, bo — w zależności od operatora i kwoty doładowania - każdorazowo można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Proces zakupu kodu w TopUP.CENTER kojarzy mi się z odwiedzinami kiosku, tyle że internetowego. Różnica jest taka, że przy wydawaniu pieniędzy nie porozmawiasz sobie z miłą ekspedientką o pogodzie i nie kupisz przy okazji kilku – prawdopodobnie zbędnych – rzeczy. Proces jest szybki i konkretny, a zamyka się w pięciu krokach i kilku kliknięciach.

Najpierw trzeba wybrać operatora. Na szczęście nie usłyszymy: „nie mamy tego w ofercie”. Każda z liczących się sieci jest dostępna.

Drugi krok to wybór kwoty doładowania, przy czym od razu mamy wgląd na możliwą zniżkę.

Po wybraniu odpowiedniej kwoty należy zdecydować, czy chcemy zapłacić całą kwotę doładowania…

… czy też zalogować się przez Facebooka i kwotę do zapłaty obniżyć.

Następnie wystarczy podać adres mailowy i numer telefonu, na który zostanie przesłany kod. W razie jakichkolwiek problemów kod będzie dostępny w tych dwóch miejscach oraz w panelu administracyjnym na stronie TopUP.CENTER.

Na koniec pozostaje wybór metody płatności i finalizacja. W tym momencie można skorzystać z przelewu, karty płatniczej albo PayPala.

Po transakcji wysyłana jest „zdrapka”. Stosując funkcję kopiuj/wklej kod zostanie szybko "wklepany", a konto zasilone.

Oferta TopUp.CENTER jest świeża, ale zespół tego projektu ma szerokie horyzonty i będzie rozszerzał swoją ofertę także na inne kraje. Dla nas najważniejsze jest, że w Polsce obecna jest już teraz, bo zniżki są naprawdę spore.

Na koniec lista operatorów, których konta można doładować przy użyciu TopUP.CENTER.

Materiał powstał we współpracy z serwisem

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Cennik iPhone - falstart? Nowy ślubny spot Play [wideo] Gwiazdka 2009: telefon na prezent do 2500zł Takie nowe wcielenie Motoroli RAZR z chęcią bym kupił! Redmi 7 z aparatem 48 Mpix? Marka może oddzielić się od Xiaomi Xiaomi Mi 8 Pro trafił do Polski. Jak wypada na tle konkurencji? Samsung Galaxy S III ze Snapdragonem S4 i 2 GB RAM Play - pakiet minut wrócił Zwolnienie pracownika SMSem Hayabusa (Xperia GX) - wreszcie prawdziwy high-end Sony Google przespał najlepszy moment na wprowadzenie Asystenta po polsku NFI Midas przejmuje Aero2 za 548 milionów

Popularne w tym tygodniu:

Samsung Galaxy S11+ wycieka. Raczej nie będzie najpiękniejszym członkiem serii Polski dystrybutor odmawia wydania OnePlusa 7 Pro zakupionego w Black Friday [AKTUALIZACJA: klienci jednak dostaną telefony] 100 sztuk Huawei Mate 30 w Polsce. Cena i plany na przyszłość ujawnione Samsung Galaxy S10 powoli dostaje aktualizację do Androida 10 Huawei Mate 30 Pro będzie dostępny w Polsce. To już oficjalne Xiaomi Mi 10 zapowiedziany. Na pokładzie Snapdragon 865 Jakość lustrzanki w telefonie. Sony składa odważne obietnice Ciemny motyw w całym internecie? Ukryta funkcja Chrome'a w końcu na to pozwala Samsung Galaxy S11+ jednak może być ładniejszy. Oby iPhone 12: Apple może mocno namieszać w przekątnych ekranu. Nie podoba mi się to OnePlus ofiarą włamania. Wyciekły dane klientów Google udostępnia tryb Ambient Mode. Nie każdy skorzysta z nowości