Wykorzystanie przegrzewających się smartfonów - najlepsze memy i rozwiązanie konkursu

Producenci smartfonów z przegrzewającymi się układami powinni być Wam wdzięczni, bo wymyśliliście dla nich multum zastosowań, który zapewne nawet sami twórcy nie przewidzieli.

Ten artykuł ma 5 stron:

Konkurs był szybki, czasu na odpowiedź mało, więc byliśmy pod wrażeniem jakości przygotowanych przez Was prac. A już największe wrażenie zrobił na nas film akcji przygotowany przez Krzysztofa, dlatego razem z RTV Euro AGD właśnie jego postanowiliśmy nagrodzić smartfonem Wiko Getaway.

Krzysztofie, gratulujemy. Kawał świetnej roboty. Oczekuj od nas maila w sprawie odbioru nagrody.

Świetnych memów i opisów przygotowaliście jednak znacznie więcej. Nie zasługują one na zginięcie w gąszczu komentarzy, więc aby zachować je ku potomnym, zrobiliśmy mały przegląd. Możecie również oczekiwać, że wkrótce w podobnych konkursach do zgarnięcia będą kolejne smartfony, więc bądźcie czujni.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Przeglądy:

Najlepsze smartfony za mniej niż 800 zł - przegląd Dziwacy tygodnia: Brzydkie kaczątko, Fiat, kuchenne rewolucje, nurkujemy, strzelamy i jeździmy Dziwacy tygodnia - gruby, chudy, złoty, bambus i paluszek Dziwacy tygodnia: Lamborghini, czołg oraz... oczy Co Apple pokaże nam 9 marca? Wszystko o Galaxy S6 i Galaxy Edge! Dlaczego smartfony Lumia to świetne urządzenia do pracy Przegląd telefonów odpornych na wodę i uszkodzenia mechaniczne 3 nowe smartfony, których raczej sobie nie kupisz Kto nie myśli o jutrze, będzie miał kłopoty... 10 najciekawszych profili na polskim Instagramie Nowe okna otwierają furtkę możliwości. Koncept Windowsa 10 Inteligentniejsze opaski w 2015 roku? Szukasz smartfona do 1000 zł? Oto TOP10 naszych propozycji TOP10 telefonów do 2000 zł Wkrótce Święta! Smartfon Lumia jako prezent pod choinkę Szukasz smartfona do 500 zł? Oto TOP10 naszych propozycji TOP 15 najzabawniejszych SMS-owych konwersacji [cz. 6] 25 najciekawszych i najzabawniejszych filmów nagranych przez użytkowników Vine’a [cz. 5] 25 najciekawszych i najzabawniejszych filmów nagranych przez użytkowników Vine’a [cz. 4] TOP 15 najzabawniejszych SMS-owych konwersacji [cz. 5] Alcatel One Touch Fire z Firefox OS - coś tu jest nie tak [przegląd] W skrócie: Wyciekły zdjęcia Galaxy Note 8", Temple Run 2 dla Androida, Symbian oficjalnie uśmiercony W skrócie: Znamy cenę 8-calowego Note'a, Nexus 4 za miesiąc w przedsprzedaży, nieudany LipDUB Orange