Quiz Komórkomanii #8 - nakładki systemowe na Androida (+ podsumowanie quizu o smartwatchach)

Tym, co wyróżnia oprogramowanie smartfonów z Androidem różnych producentów są nakładki systemowe. Czy wiecie na ich temat wszystko? Sprawdźmy.

Najpierw — zgodnie z tradycją — podsumujmy jednak ubiegłotygodniowy quiz, który dotyczył inteligentnych zegarków.

W quizie udział wzięło 775 osób.

  • 19 osób odpowiedziało prawidłowo na wszystkie pytania.
  • 8 osób nie odpowiedziało prawidłowo na żadne pytanie.
  • 24 osoby odpowiedziały prawidłowo tylko na jedno pytanie.
  • Najwięcej trudności sprawiło wam pytanie o to, który z wymienionych zegarków nie ma Androida Wear. Prawidłowa odpowiedź (LG Watch Urbane LTE, który ma system webOS) była najmniej popularna (13% głosów). Najpopularniejszą odpowiedzią był Samsung Gear Live (46% głosów).

Quiz Komórkomanii #8 — nakładki systemowe na Androida

Jeśli powyższy quiz nie wyświetla się prawidłowo, kliknijcie tutaj. Podsumowanie wraz z kolejnym quizem opublikujemy w sobotę 13 lutego.


Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Artykuły:

3 technologie, które miały zrewolucjonizować nasze życie, a się nie przyjęły Kupiłeś za granicą telefon niedostępny w Polsce? Sprawdzamy, czy w razie konieczności polski serwis podejmie się naprawy Smartfonstein, czyli składamy smartfona idealnego Jaki telefon ma... Dark Archon, redaktor naczelny serwisu arhn.eu? HTC HD2 czy Samsung Omnia II, czyli kiedyś dokonałem złego wyboru... Quiz Komórkomanii #7 - smartwatche (+ podsumowanie quizu o chińskich smartfonach) W świecie smartfonów nie ma już miejsca na oryginalność i to nasza wina Jaki telefon ma... CeZik? #KrzyweZwierciadło: Netflix dostosowuje ofertę do polskiego rynku. Będzie płacił widzom za oglądanie seriali Quiz Komórkomanii #6 - chińskie smartfony (+ podsumowanie quizu o smartfonowych aparatach) Huawei ShotX i Honor 5X w Polsce Zobacz jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś urodził się w XIX wieku. Masz szczęście, że żyjesz tu i teraz Android w Polsce 2015 - jacy są polscy użytkownicy Androida? Czekam na czasy, gdy z mojego życia znikną wszystkie kable Gdzie jeszcze dotrze Google Street View? Teraz trafło do... miniaturowego miasta Pokaż pulpit swojego smartfona! Quiz Komórkomanii #4 - mobilne systemy operacyjne (+ podsumowanie quizu o flagowcach) Netflix w Polsce - wrażenia po jednym dniu oraz lista spolszczonych filmów i seriali Rok temu o programowaniu nie wiedział nic. Miesiąc temu wydał grę na 3 systemy mobilne Quiz Komórkomanii #3 - sprawdź swoją wiedzę o flagowcach z 2015 roku Huawei Mate S - jego aparat pokazuje pazur w nocy Huawei Mate S - 5 rzeczy, które Chińczycy zrobili dobrze 5 technologicznych błędów językowych, których powinieneś unikać, żeby nie wyjść na głupka [cz. II] Podróż w czasie: "Zaczepiłaś telefon o pończochę, to niesamowite", czyli Haier P5

Popularne w tym tygodniu:

LG G6 to prawdopodobnie najbardziej opłacalny flagowiec na rynku Huawei Mate 10 Pro - pierwsze wrażenia Dawniej standard, dziś rarytas. 5 podstawowych funkcji telefonów, które umierają na naszych oczach Apple Watch to chyba jedyne urządzenie, którego używam codziennie i którego nie mam ochoty wymieniać na nowszy model