iPhone 7 - czy tak będzie wyglądał?

Sezon na przecieki dotyczące iPhone'a 7 możemy oficjalnie uznać za otwarty.

iPhone 7 - mock-up

iPhone 7 - mock-up (nowhereelse.fr)

Steve Hemmerstoffer z serwisu NowhereElse dotarł do zdjęcia, na którym widać podobno projekt tylnego panelu iPhone'a 7.

iPhone 7?

W oczy rzuca się przede wszystkim brak krytykowanych w przypadku iPhone'ów 6 i 6s plastikowych wstawek, które przecinają górną i dolną część obudowy. Wszystkie anteny mają zostać upchnięte w rogach obudowy, dzięki czemu wykonane z tworzywa paski umożliwiające ich prawidłową pracę miałyby biec wzdłuż krawędzi tylnego panelu. Bazując na powyższym zdjęciu Hemmerstoffer przygotował mock-up zdradzający możliwy wygląd smartfona.

iPhone 6 i mock-up iPhone'a 7

Teoretycznie wspomniane wstawki mogą zniknąć całkowicie, gdyż Apple opatentował już imitujące metal tworzywo, które umożliwiłoby ich zamaskowanie. Pytanie tylko, po co w takim razie projektanci mieliby się kłopotać z upychaniem modułów łączności po rogach. O ile zatem wyciek nie został sfałszowany, wizja Hemmerstoffera wydaje się bardzo prawdopodobna.

Część z Was mogła zwrócić uwagę na to, że otwór na obiektyw aparatu urósł względem iPhone'a 6. Wskazywało na to już domniemane etui do iPhone'a 7, którego zdjęcia obiegły sieć w ubiegłym tygodniu.

Co do aparatu: póki co nie przywiązujcie się do myśli o niewystającym aparacie, gdyż — nawet jeśli zdjęcie z wycieku nie zostało sfałszowane — w otworze w dalszym ciągu może wylądować wystający pierścień.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Jak wam się podoba taki iPhone (zakładając, że faktycznie tak będzie wyglądał)?

Źródło: NowhereElse

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Ten niecodzienny gadżet zmieni Twojego iPhone'a w... zwykły notatnik. Świetny pomysł! Tim Cook chwali się liczbą użytkowników Apple Music. Ma powody do zadowolenia iTest: Face Fighter iLeksyka Standard [giveaway] Walt Mossberg z WSJ opowiada o iPadzie (wideo) Nowy Mac Mini - jeszcze mniejszy, cały w aluminium i z portem HDMI oraz SD Top 10 najlepszych gier sieciowych na iPhone’a! Apple zaprezentował nowe iMaki! Dziwne projekty Apple z początku lat 90 iTest: Sneezies Chcemy iTunes w Polsce i może niedługo go dostaniemy Google Phone to fake. Apple sieje plotki?