iPhone 7 - czy tak będzie wyglądał?

Sezon na przecieki dotyczące iPhone'a 7 możemy oficjalnie uznać za otwarty.

iPhone 7 - mock-up

iPhone 7 - mock-up (nowhereelse.fr)

Steve Hemmerstoffer z serwisu NowhereElse dotarł do zdjęcia, na którym widać podobno projekt tylnego panelu iPhone'a 7.

iPhone 7?

W oczy rzuca się przede wszystkim brak krytykowanych w przypadku iPhone'ów 6 i 6s plastikowych wstawek, które przecinają górną i dolną część obudowy. Wszystkie anteny mają zostać upchnięte w rogach obudowy, dzięki czemu wykonane z tworzywa paski umożliwiające ich prawidłową pracę miałyby biec wzdłuż krawędzi tylnego panelu. Bazując na powyższym zdjęciu Hemmerstoffer przygotował mock-up zdradzający możliwy wygląd smartfona.

iPhone 6 i mock-up iPhone'a 7

Teoretycznie wspomniane wstawki mogą zniknąć całkowicie, gdyż Apple opatentował już imitujące metal tworzywo, które umożliwiłoby ich zamaskowanie. Pytanie tylko, po co w takim razie projektanci mieliby się kłopotać z upychaniem modułów łączności po rogach. O ile zatem wyciek nie został sfałszowany, wizja Hemmerstoffera wydaje się bardzo prawdopodobna.

Część z Was mogła zwrócić uwagę na to, że otwór na obiektyw aparatu urósł względem iPhone'a 6. Wskazywało na to już domniemane etui do iPhone'a 7, którego zdjęcia obiegły sieć w ubiegłym tygodniu.

Co do aparatu: póki co nie przywiązujcie się do myśli o niewystającym aparacie, gdyż — nawet jeśli zdjęcie z wycieku nie zostało sfałszowane — w otworze w dalszym ciągu może wylądować wystający pierścień.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Jak wam się podoba taki iPhone (zakładając, że faktycznie tak będzie wyglądał)?

Źródło: NowhereElse

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" Apple pracuje nad iPhone'em Pro z 5,8-calowym ekranem OLED? iPhone 6s Plus może być ostatnim modelem z plusem w nazwie. Zastąpi go iPhone Pro? Gdzie będą najdroższe iPhone'y? We Francji! Te zablokowane mogą kosztować Apple'a milion euro za sztukę iPad nagrywający filmy 4K? Do mnie to trafia Chcesz, żeby twój iPhone był bardziej wytrzymały, wodoszczelny i dłużej pracował na baterii? Kup ten pokrowiec Znudziły ci się dostępne kolory iPhone'ów? Wpadka Apple'a. Podczas Super Bowl 2016 Tim Cook zrobił iPhone'owi niezłą antyreklamę Apple Music na Androidzie miało "przetrzeć szlak". Kolejne aplikacje na system Google'a w drodze? iPhone 5se i iPad Air 3 - przewidywana data premiery i podsumowanie przecieków Apple pracuje nad swoimi goglami wirtualnej rzeczywistości? Wcale mnie to nie dziwi Apple chce zrewolucjonizować technologię bezprzewodowego ładowania? Nie mogę się doczekać! #WaszymZdaniem: Czy iPhone 7 powinien mieć gniazdko słuchawkowe? Apple po raz kolejny zaliczył rekordowy kwartał, ale to może być już ostatni Czy iPhone 7 powinien mieć gniazdko słuchawkowe? [Ankieta] 4-calowy iPhone 5se ma mieć dużo wspólnego z większymi modelami, ale zabraknie najważniejszego Apple zdetronizowany. Która firma jest teraz najwięcej warta? Apple user - wolontariusz, który za własne pieniądze popularyzuje nowe standardy Apple tworzy aplikację, która ułatwi użytkownikom iPhone'ów... przesiadkę na Androida? iPhone 7 może nie mieć gniazda słuchawkowego. Klienci nie są zachwyceni iPhone 7 Plus na renderach? To akurat fake, ale przecieków jest więcej Apple w przyszłym roku pokaże aż 3 iPhone'y 7? Mają się pojawić interesujące nowości iPhone 6 to nadal gorący towar - ten egzemplarz spłonął w kieszeni jednego z użytkowników Są pomysły genialne, śmieszne... i ten. iPhone 7 z systemem dysz CO2?

Popularne w tym tygodniu:

iPhone 11 nie dla każdego. Może przerazić osoby z trypofobią iPhone 11 już w Polsce. W T-Mobile ruszyła przedsprzedaż Apple Watch 5 oficjalnie. W końcu smartwatch z zawsze włączonym ekranem