Interfejs nadchodzących smartfonów Google'a możesz mieć już dziś

Nowe smartfony z linii Pixel (które prawdopodobnie zastąpią rodzinę Nexus) mają zadebiutować z zupełnie nowym interfejsem. Można z niego skorzystać już dziś.

O przeciekach na temat nowego interfejsu pisałem na początku sierpnia. Chris Lacy (skądinąd mój ulubiony twórca aplikacji na Androida) bazując na tych doniesieniach postanowił zaimplementować nadchodzące funkcje w swoim Action Launcherze (skądinąd moim ulubionym launcherze).

Co nowego? Jest nowa, wysuwana od dołu szuflada aplikacji

… nowy wygląd folderów…

… oraz nowe widgety wyszukiwarki i kalendarza.

Nowości zostały nawet udoskonalone względem google'owego odpowiednika, bo nie zabrakło funkcji, z których Action Launcher 3 jest znany. O apce tej pisałem już kiedyś w tym wpisie.

Najnowszej wersji używam od kilku tygodni, gdy dostępna była jeszcze wyłącznie w kanale beta. Nie miałem z nią większych problemów, więc tym bardziej mogę z czystym sumieniem polecić wydanie finalne, które pobierzecie z Google Play.

Zobacz również: Appshaker 2 #38: VOI, Injustice 2, Samorost 3 i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Lifestage to nowa społecznościówka Facebooka, w której nie jestem mile widziany Masz gogle Samsung Gear VR? Tę aplikację musisz poznać 81 pobrań na sekundę i 10 milionów dolarów dziennie, czyli Pokemon GO w liczbach Zaczyna się. Granie w Pokemon GO oficjalnie zakazane w Iranie. Powód? BlackBerry Hub+, czyli nie musisz mieć już smartfona BlackBerry, by korzystać z najważniejszych usług firmy Microsoft Pix to aplikacja, dzięki której iPhone powinien robić lepsze zdjęcia. No właśnie, powinien... Nowa Opera Mini na Androida daje ci powód, by korzystać z niej jeszcze częściej Efekt szału na Pokémon GO? Sprzedaż powerbanków w Polsce poszybowała w górę Pokémon GO oficjalnie w Polsce! Kontrola rodzicielska w systemie Android - poradnik Co to jest Snapchat i jak działa? Polaroid wypowiada wojnę Instagramowi. Zdjęcia i filmiki to przeszłość Pokémon GO to gra, której producenci opasek fitness powinni zacząć się bać Panel Google Now od teraz nie tylko w launcherze Google'a 5 stworzonych przez Facebooka aplikacji, które okazały się ogromnymi niewypałami Allo - inteligentny komunikator Google'a Klawiatura Google 5.0 już jest. Google dodał tonę nowych funkcji, a i tak nawet nie zbliżył się do konkurencji Samsung przygotował program, który zadba o zdrowie... wcześniaków Minecraft w wersji VR już dostępny na Samsung Gear VR Zenge - kolejne pozytywne zaskoczenie znad Wisły [Android, iOS, Windows] HTC Boost+ to aplikacja, która zadba o optymalizację niemal każdego androida Przebrnąłem przez najciemniejsze zakamarki sklepów z aplikacjami. Znalazłem 8 bardzo dziwnych japońskich gier Rope Racers zaliczyłbym do fajnych, gdyby nie te odnawialna energia... [Android i iOS] Dream Machine - tytuł niewiele mówi, ale wygląd przywołuje wspomnienia [Android i iOS]

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" Messenger pozwoli wysłać zdjęcia o wyższej rozdzielczości. Czekałem na to od lat Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u