Sekrety mobilnej fotografii

Jak w pełni wykorzystać fotograficzny potencjał smartfona? Dowiesz się tego zapoznając się z naszym poradnikiem przygotowanym we współpracy z chłopakami z Grupy Mobilni.

Podziel się:

Zdjęcia makro

Jak zrobić smartfonem dobre zdjęcie makro i po jakie akcesoria sięgnąć? Wyjaśnia Kamil Kawczyński – członek Grupy Mobilni, zwycięzca ubiegłorocznego konkursu fotograficznego Android Photo Awards w kat. Macro oraz 5-krotny finalista Mobile Photography Awards (2012–2015) w kat. Macro and Details.

1 z 8Kamil Kawczyński

Architektura

Jak uchwycić dobry kadr przedstawiający budynki? Wyjaśnia Czarek Dziadurski — finalista konkursu Mobile Photography Awards 2014 w kat. Architecture & Design, którego zdjęcia zdobiły wiele polskich i zagranicznych wystaw poświęconych fotografii mobilnej.

2 z 8Czarek Dziadurski

Głębia ostrości a kompozycja

O tym jak ta głębia może wpłynąć na kompozycję opowie Wam Łukasz Gurbiel — wielokrotny laureat polskich i międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej takich jak: Świat Różnorodnych Szerokości, #XperiaAwards, Mobile Photography Awards, American Aperture Awards, MIRA Mobile Prize, autor bloga Fotokomórkomania oraz współzałożyciel Grupy Mobilni.

3 z 8Łukasz Gurbiel

Fotografia nocna

Jak wykorzystać po zmroku atuty smartfona? Opowiada Michał Szklanowski – członek Grupy Mobilni, finalista konkursów iPhone Photography Awards i Mobile Photography Awards oraz autor kursu dotyczącego fotografii nocnej w iPhone Photography Masters.

4 z 8Michał Szklanowski

Fotografia uliczna

Jak fotografując smartfonem uchwycić dobre zdjęcie uliczne? Wyjaśnia Łukasz Gurbiel — wielokrotny laureat polskich i międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej takich jak: Świat Różnorodnych Szerokości, #XperiaAwards, Mobile Photography Awards, American Aperture Awards, MIRA Mobile Prize, autor bloga Fotokomórkomania oraz współzałożyciel Grupy Mobilni.

5 z 8Łukasz Gurbiel

Silhouette

Przybliżymy Wam popularną wśród fotografów mobilnych technikę silhouette. Opowie o niej Mateusz Jaszak — członek Grupy Mobilni, influencer i animator działań internetowych Sony Mobile, hard user social media próbujący zrozumieć dynamikę konkurencji.

6 z 8Mateusz Jaszak

Minimalizm

Minimalizm to trend szczególnie popularny na Instagramie. Opowiada o nim Mateusz Jaszak — członek Grupy Mobilni, influencer i animator działań internetowych Sony Mobile, hard user social media próbujący zrozumieć dynamikę konkurencji.

7 z 8Mateusz Jaszak

Sekrety mobilnej fotografii: aplikacje do edycji zdjęć

Jak mając w rękach smartfona pokusić się o edycję zdjęcia bez konieczności korzystania z oprogramowania przeznaczonego dla użytkowników desktopów? To, na jakie aplikacje mobilne warto zwrócić uwagę, zdradza Kamil Kawczyński – członek Grupy Mobilni, 7-krotny finalista Mobile Photography Awards oraz wielu innych konkursów o międzynarodowej randze. Miłośnik zdjęć makro, architektury, streetu i mobilnej postprodukcji zdjęć.

8 z 8Kamil Kawczyński

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Porady:

6 idealnych smartfonów dla uczniów i studentów TOP 6 smartfonów idealnych do grania w Pokemon GO Sekrety mobilnej fotografii: aplikacje do edycji zdjęć Poznaj swojego smartfona: skaner tęczówki Sekrety mobilnej fotografii: minimalizm Sekrety mobilnej fotografii: silhouette Sekrety mobilnej fotografii: fotografia nocna Pokemon GO w pigułce #1: wszystko, co musisz wiedzieć na początku przygody z grą Jak działa tryb bezpieczny w telefonach Samsunga? Pyło- i wodoszczelne smartfony. Jak interpretować oznaczenia IP? Sekrety mobilnej fotografii: architektura Sekrety mobilnej fotografii: głębia ostrości a kompozycja Poznaj swojego smartfona: czytnik linii papilarnych Jak płacić telefonem? Jak przywrócić do życia zalany telefon? Sekrety mobilnej fotografii: zdjęcia makro Jak zrobić idealne selfie? Jaki smartfon na komunię Smartfon się zawiesił. Jak go zresetować? Jak zmienić aplikacje domyślne w Androidzie? Jak przenieść dane aplikacji i save'y z gier na nowy telefon z Androidem Jak ustawić własną piosenkę jako dzwonek w iPhone Jakiego smartfona kupić? Wybieramy najlepsze smartfony z różnych półek cenowych Moto X Style i Moto X Play - czym się różnią?