Appshaker powraca! Zobacz pierwszy odcinek nowej serii

Obiecywaliśmy, że Appshaker powróci i słowa dotrzymujemy.

Appshaker to największy i najbardziej udany projekt wideo w historii Komórkomanii. Wyprodukowane do tej pory 105 odcinków obejrzeliście na YouTubie niemal 3 miliony razy.

Dziś wracamy z nową serią

Nowy prowadzący, nowe studio i — co najważniejsze — nowe gry i aplikacje. Kolejne przeglądy apek będą się pojawiały na łamach Komórkomanii co tydzień, a tymczasem zapraszam do obejrzenia pilota nowego sezonu.

Jeśli odtwarzacz się nie wyświetla, kliknij tutaj.

Aplikacje do pobrania:

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Zmień domyślną przeglądarkę w iPhonie Kinetise. Polski start-up, dzięki któremu każdy może zrobić aplikację mobilną Rynek mobilnych gier należy do smartfonów! Swype na 50 smartfonach do końca 2010 roku! Nokia Ovi Files kompatybilna z komputerami Mac Nokia będzie mieć najdroższe smartfony z Windows Phone 8? Windows Mobile obsługiwany przez komputer Dostęp zdalny i aplikacje mobilne – inteligentny budynek zawsze pod kontrolą Apple radzi, co robić, aby zaoszczędzić energię iPhone'a Szybkie zwiększenie jakości ikon na urządzeniach z ekranem Retina - poradnik Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Honeycomb nie zawita na smartfonach?

Popularne w tym tygodniu:

To się nazywa małe, ale znaczące usprawnienie. Obiektyw Google dostał bardziej życiowy interfejs Zaraza! Wiedźmin: Pogromca Potworów zaliczył fatalny start