#WaszymZdaniem: Czy kupiłbyś Galaxy S8, gdyby naprawdę Ci się podobał? [Ankieta]

Czy afera związana z Galaxy Note'em 7 wpłynie na Wasze przyszłe decyzje zakupowe?

Co tu dużo mówić — Galaxy Note7 to prawdopodobnie najgłośniejszy niewypał (dziwnie używa się tego słowa w odniesieniu do wybuchającego smartfona) w historii rynku mobilnego. Nawet całkowite wycofanie ze sprzedaży hucznie zapowiadanych smartfonów Microsoft Kin po 48 dniach to co innego. Nie mamy bowiem do czynienia z produktem, którego — mimo ogromnych pieniędzy wpompowanych w marketing — nikt nie chce. Wręcz przeciwnie — Note7 był produktem bardzo pożądanym, ale zagrażał zdrowiu i życiu użytkowników.

Jak to wpłynie na dalsze losy Samsunga?

Samsung ma ma swoim koncie setki telefonów i tysiące urządzeń. Wpadka tego kalibru przytrafiła się pierwszy raz, ale — nie łudźmy się - odbije się na reputacji całej marki. Z ostatnich badań wynika, że 40 proc. klientów Samsunga planuje ucieczkę do konkurencji.

Ciekaw jestem, na ile jest to związane z brakiem zaufania, a na ile z rozgoryczeniem.

Doskonale rozumiem, że osoby, które kupiły Note'a 7, mogą mieć dość Samsunga

Kupujesz telefon za blisko 4000 zł, a po kilku dniach musisz go oddać. Mija kilka tygodni, dostajesz nowy model, który po chwili znów musisz oddać i czekać na zwrot pieniędzy. W takiej sytuacji nietrudno o zwyczajnego focha na markę.

Jako jednak że ja Note'a 7 nie kupiłem, raczej nie miałbym problemów z sięgnięciem w przyszłości np. po Galaxy S8 jeśli naprawdę odpowiadałby moim potrzebom. A już pewno nie bałbym się o to, że wybuchnie. Na coś takiego Samsung nie może sobie pozwolić. Po prostu nie może.

A jak jest z Wami?

Czy bylibyście skłonni zapomnieć o całej aferze i kupić Galaxy S8 lub innego smartfona Samsunga? Dajcie znać głosując w poniższej ankiecie. Również komentarze pozostają do Waszej dyspozycji.

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Zobacz więcej artykułów z serii: Waszym zdaniem

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Artykuły:

OnePlus 3 wkrótce w odświeżonej wersji? Koniec marki Galaxy Note. Co dalej z wybuchającymi Note'ami 7? Właśnie boleśnie odczułem brak gniazda słuchawkowego w iPhonie 7 Historia Note’a 7 brzmi jak żart. Co poszło nie tak? Afera z Note'em 7 pokazuje, że Apple stąpa po cienkim lodzie Nokia P1 - co wiadomo o nadchodzącym fińsko-chińskim flagowcu z Androidem? Google wymierzył wczoraj siarczysty policzek producentom androidów Pixel to dowód na to, że Google chce być drugim Apple'em Google, serio? Czy iPhone 7 z układem A10 Fusion faktycznie jest tak szybki? Nie zawsze... 5 powodów, dla których przesiadłem się z Androida na iPhone'a iPhone 7 ma najlepszy ekran LCD, ale czy najlepszy ekran w ogóle? Zapytałem ekspertów 20 najpopularniejszych smartfonów wśród czytelników Komórkomanii - wrzesień 2016 iPhone 7 - porównanie cen w Polsce i innych krajach europejskich 3 proste rzeczy, które natychmiast polubiłem w iOS 10 Jak działa Snapdragon Sense ID? Serio, Apple'u? iPhone 7 w kolorze onyksu (Jet Black) to nieśmieszny żart Afera związana z Galaxy Note'em 7 uwidacznia jeszcze jeden problem iPhone 7 udaje, że jest tandetnie wykonany? Na nowy "przycisk" Home spływa fala krytyki iPhone 7 Plus prawdopodobnie jest gorszy niż się spodziewałem. Bardzo mnie to cieszy 3 rzeczy, które mogą mnie zachęcić do wymiany iPhone'a 6s na iPhone'a 7 Postanowione: kupuję iPhone'a 7 jeśli Apple nie spieprzy jednej rzeczy Na IFA 2015 zabrałem 1 kabel do ładowania różnych urządzeń. Na IFA 2016 muszę zabrać 3 Którzy producenci najszybciej aktualizują swoje androidy?

Popularne w tym tygodniu:

Tak wygląda mapa głębi tworzona przez smartfony z podwójnymi aparatami Jak sprzedaje się iPhone 8? OnePlus 5T wydaje się w porządku, ale wciąż jest co poprawiać. Oto 6 rzeczy, które chciałbym zobaczyć w modelu OnePlus 6 Być może masz wodoszczelny smartfon i nawet o tym nie wiesz OnePlus 5T nie wspiera technologii Treble. Afera o nic... Wibracje mają większy potencjał niż myślisz. Oto technologie, które mogą zmienić sposób, w jaki korzystamy ze smartfonów