Gameloft daje kilka powodów, by powrócić do Asphalta 8

Francuskie studio wypuściło nową aktualizację gry Asphalt 8: Airborne, która wprowadza kilka wartych uwagi zmian i dodatków.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Gameloft wciąż rozwija Asphalta 8

Asphalt to kultowa seria mobilnych gier wyścigowych, która zadebiutowała pod koniec 2004 roku. Początkowo dostępna była na konsole Nokia N-Gage i Nintendo DS, ale szybko trafiła na telefony obsługujące J2ME. Najważniejszym i najbardziej popularnym tytułem z serii jest obecnie Asphalt 8: Airborne.

Gra, która została wydana w 2013 roku, doczekała się już dwóch spin-offów — endless runnera Overdrive i wersji Nitro z ubiegłego roku. Gameloft nie myśli na razie jednak o wprowadzaniu pełnoprawnego następcy Asphalta 8 — francuska firma stale wypuszcza bowiem aktualizacje wersji Airborne.

Sezony i ligi w grze wieloosobowej

Szczególnie interesująco prezentuje się ostatni update. Kluczową nowością jest ulepszony system gry wieloosobowej, który opiera się teraz na rozgrywce sezonowej. Gracze rywalizują ze sobą — na wzór popularnych gier MOBA — w ograniczonym czasowo sezonie wyścigowym.

Celem jest niezmiennie zdobywanie coraz lepszych pozycji w rankingach — zdobywając określoną liczbę punkty można awansować do wyższej ligi i ścigać się z mocniejszymi przeciwnikami. W im lepszej lidze gracze ukończoną dany sezon, tym lepsze nagrody otrzymają.

Nowe supersamochody i wydarzenia

Asphalt 8: Airborne - nowe samochody

Twórcy w nowej aktualizacji dodali również kilka nowych supersamochodów. Do dostępnych już pojazdów Ferrari, Lamborghini czy Bugatti dołączą:

Gameloft obiecuje, że nowe sportowe samochody będą dodawane regularnie, a ostatnio wprowadzone tory wyścigowe (m.in. Rio i Area 51) zostały ulepszone graficznie. Nie zabrakło też specjalnych wydarzeń, w których wziąć udział mogą gracze -tryb R&D i dwa nowe zmagania z serii Enduro.

Zobacz również: Appshaker 2 #40: Music Translator, Kidu, BalanCity, Sheepwith i inne

Nowa aktualizacja Asphalta to ukłon głównie w stronę weteranów mobilnych gier wyścigowych i zagorzałych fanów tej serii. Nie da się jednak ukryć, że dzięki takim update'om gracze, którzy jakiś czas temu porzucili wersję Airborne, mogą zechcieć odświeżyć sobie tę pozycję.

Przypominam, że grę można pobrać z:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Aplikacje 59% deweloperów nie zarabiają na siebie - infografika Renaissance Blood THD - totalna klapa Fotokody ? przegląd aplikacji Mozilla w komórkach juz niedługo Zablokuj dostęp do wybranych pozycji w menu Aplikacje z Google Play za 80 groszy [dzień 5] Firmware downloader także dla Windowsa "For the Emperor!", czyli Warhammer 40,000: Carnage już w Google Play Śledź wyniki polskich sportowców na igrzyskach olimpijskich w Londynie Nowy Flickr z instagramowymi filtrami dostępny w Markecie Jaja w potrzebie - Nanosaur 2 Nokia XP – Windows XP w smartfonie z Symbianem

Popularne w tym tygodniu:

Legenda powraca. Deluxe Ski Jump 2 do pobrania na smartfony z Androidem Rewolucja w Paczkomatach. Przesyłkę nadasz prosto z aplikacji Samuraju, zmień swój smartfon w deck netrunnera z Cyberpunk 2077