Speed Tester #1 - Samsung Galaxy S7 kontra LG G5 - porównanie szybkości

Samsung Galaxy S7 i LG G5 to dwa konkurencyjne flagowe smartfony. Który jest szybszy? Sprawdźmy.

Rusza Speed Tester — nowy program Komórkomanii

Speed Tester to program, w którym porównywać będziemy popularne smartfony pod względem ich wydajności.

Zasady są proste. Na każdym z porównywanych telefonów odpalamy po kolei 15 popularnych gier i aplikacji. Na smartfony czekają także dwa wymagające zadania: wyrenderowanie filmu w mobilnym Adobe Premiere oraz przerobienie zdjęcia w apce Prisma.

Po uruchomieniu ostatniej aplikacji przechodzimy do drugiego "okrążenia", w którym wszystkie apki odpalane są po raz drugi. Ten etap pokazuje, jak dobrze dany telefon radzi sobie z zarządzaniem pamięcią RAM i przechowywaniem w tle uruchomionych wcześniej aplikacji.

Samsung Galaxy S7 vs LG G5

W pilotażowym odcinku Łukasz porównał ze sobą dwa popularne flagowce z Korei Południowej: Galaxy S7 oraz LG G5. Wyniki konfrontacji — skądinąd dość zaskakujące — w poniższym wideo.

Kolejne odcinki Speed Testera pojawią się wkrótce. Tymczasem śmiało możecie podsyłać propozycje telefonów, które moglibyśmy przetestować.

Więcej o testowanych smartfonach:

Zobacz również: Studio PlayStation 5 highlight: Adam Zdrójkowski – Fenomen kontrolera DualSense

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Artykuły:

Galaxy S8 ma przycisk, który nie jest przyciskiem. Samsung zrobił to dobrze Komórki w słusznej sprawie? Pojawiła się aktualizacja dla Samsunga Galaxy Note. Co nowego? Oto, kto rządzi teraz w Chinach. Recepta na sukces firm, które wyprzedziły Huaweia i Xiaomi Z czego dzwonią gwiazdy? LG w sprzedawaniu cudzych rozwiązań nie ma sobie równych Moto 360 Lollipop UPDATE 5.0 Nadchodzi czas gamingowych smartfonów. Będą w czymś lepsze niż Galaxy S czy iPhone'y? Jaki był twój pierwszy telefon? Gingerbread wciąż najpopularniejszą wersją Androida Niech ekrany smartfonów sobie rosną. Byle aplikacje za nimi nadążały [OPINIA] Jak działa Snapdragon Sense ID?

Popularne w tym tygodniu:

Najlepsze smartfony 2020 roku. Moje TOP 3 oraz wyróżnienia Bądź czujny przy zakupie smartfonu. 2021 będzie rokiem kompromisów Czym się różnią Samsung Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra? Zobacz porównanie specyfikacji