Speed Tester #1 - Samsung Galaxy S7 kontra LG G5 - porównanie szybkości

Samsung Galaxy S7 i LG G5 to dwa konkurencyjne flagowe smartfony. Który jest szybszy? Sprawdźmy.

Rusza Speed Tester — nowy program Komórkomanii

Speed Tester to program, w którym porównywać będziemy popularne smartfony pod względem ich wydajności.

Zasady są proste. Na każdym z porównywanych telefonów odpalamy po kolei 15 popularnych gier i aplikacji. Na smartfony czekają także dwa wymagające zadania: wyrenderowanie filmu w mobilnym Adobe Premiere oraz przerobienie zdjęcia w apce Prisma.

Po uruchomieniu ostatniej aplikacji przechodzimy do drugiego "okrążenia", w którym wszystkie apki odpalane są po raz drugi. Ten etap pokazuje, jak dobrze dany telefon radzi sobie z zarządzaniem pamięcią RAM i przechowywaniem w tle uruchomionych wcześniej aplikacji.

Samsung Galaxy S7 vs LG G5

W pilotażowym odcinku Łukasz porównał ze sobą dwa popularne flagowce z Korei Południowej: Galaxy S7 oraz LG G5. Wyniki konfrontacji — skądinąd dość zaskakujące — w poniższym wideo.

Kolejne odcinki Speed Testera pojawią się wkrótce. Tymczasem śmiało możecie podsyłać propozycje telefonów, które moglibyśmy przetestować.

Więcej o testowanych smartfonach:

Zobacz również: Nokia: moja miłość

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Artykuły:

BlackBerry 10 - sukces zależy od deweloperów? OnePlus 5 - pracownicy firmy opowiadają o nowym smartfonie z rozbrajającą szczerością Android na BlackBerry 10 - tymczasowe rozwiązanie czy ostatnia deska ratunku? Oto jak Google udoskonalił tryb portretowy w Pixelach Co na Unpacked 2016 było dla mnie najważniejsze i dlaczego nie był to Galaxy S7 Podsumowanie ankiety „Ile jesteś w stanie wydać na telefon komórkowy?” LG Optimus 4X HD z Tegrą 3 i Androidem 4.0! Zmiecie konkurencję? 5 zasad nagrywania koncertu smartfonem [wideo] Oscary 2015 oczami geeka Samsung Galaxy Note 3 z najlepszym ekranem AMOLED Android podbił rynek smartfonów w III kwartale - czy ktoś go jeszcze zatrzyma? Galaxy S III - porównanie cen u operatorów

Popularne w tym tygodniu:

Obiektyw Google to najlepsza aplikacja, z której nie korzystasz. Pora to zmienić Smartfony muszą przestać rosnąć. Drodzy producenci, nie produkujcie patelni [OPINIA] Chrome na sterydach. Kolejna porcja ukrytych funkcji, które poprawiają przeglądarkę [cz. 2] Niech ekrany smartfonów sobie rosną. Byle aplikacje za nimi nadążały [OPINIA]