Chuck Norris ma swoją własną grę! Co kryje się za Nonstop Chuck Norris?

Chuck Norris na swoje 77 urodziny chiał otrzymać poświęconą mu grę mobilną i - jak nietrudno się domyślić - nie miał problemów z przekonaniem zespołu flaregames, że to bardzo dobry pomysł.

Nonstop Chuck Norris

Nonstop Chuck Norris

Nonstop Chuck Norris już wkrótce!

Studio flaregames zapowiedziało właśnie grę Nonstop Chuck Norris. Wielokrotny mistrz świata w karate i legenda kina akcji nie tylko jest bohaterem nowej gry mobilnej, ale i uczestniczy w jej promocji, wskazując wyraźnie, że to "jego gra".

Gra akcji flaregames wkrótce, bo już pod koniec kwietnia, ma zadebiutować na urządzeniach z Androidem i iOS-em na pokładzie. Ich użytkownicy tytuł będą mogli pobrać za darmo.

O co chodzi w grze? O to samo, co w Nonstop Knight

Twórcy chwalą się, że w ich grze można będzie uwolnić liczne supermoce Chucka Norrisa i skierować je w stronę niezliczonych zastępów przeciwników, na które bohater natknie się podczas przemierzania wielu światów. Na tym nie koniec, gdyż gracze będą mogli wyposażyć Norrisa w dodatkowe bronie, jak składane krzesło, piła motorowa czy… kijek do selfie.

W Nonstop Chuck Norris nie zabraknie też sztandarowych ruchów aktora, w m.in. znanego kopnięcia z półobrotu. Ważnym aspektem rozgrywki ma być też zbieranie przeróżnych faktów i dowcipów na temat Chucka Norrisa.

Nonstop Chuck Norris

Brzmi nieźle, ale ciężko pisać o oryginalnym podejściu. Ta gra akcji to bowiem odświeżona wersja gry "Nonstop Knight", którą flaregames wydało w ubiegłym roku. Oba tytuły mają dokładnie tę samą mechanikę i oprawę audiowizualną, a co za tym idzie — w Nonstop Knight także dostępne będą mikropłatności.

Tym razem szanse na sukces są o wiele większe

Jasne jest, że niemieckie studio postanowiło drugi raz zarobić na tym samym pomyśle. Nie dziwi to tym bardziej, że poprzedni tytuł nie odniósł sukcesu. Tym razem powinno być o wiele lepiej. Wszystko za sprawą dogadania się z Chuckiem Norrisem, który stał się twarzą "nowego" projektu.

Zaangażowanie aktora i mistrza sztuk walki, o którym ponownie głośno zrobiło się za sprawą śmiesznych obrazków i memów przedstawiających jego supermoce, które zalały jakiś czas temu sieć, z pewnością sprawi, że o gra flaregames dowie się spora grupa graczy, a większość z nich będzie chciała sprawdzić ten tytuł.

Zobacz również: Appshaker 2 #46 - Loopsie, HHTAN, Virtua Tennis Chalange i inne

Tak prezentuje się gra Nonstop Knight tego samego studia

Nie przeszkodzi w tym nawet fakt, że Chuck Norris nie jest już tak popularnym tematem wśród internautów, jak jeszcze dwa lata temu. Mam jedynie nadzieję, że gra pozwoli chociaż oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości i nie będzie od razu "zachęcać" do korzystania z mikropłatności.

Źródło: flaregames

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Kierownica dla iPhone'a z klocków Lego Modern Combat 3: Fallen Nation już jutro! "Miasto Muzyki w iPhonie!" [aktualizacja] Łatwiejsze zarządzanie energią w telefonie Dolphin Browser 6.0 dla iOS z nowym interfejsem W iPhonie 4G pojawi się przednia kamera oraz lampa błyskowa Microsoft: w Windows Phone 7 najlepsza jest integracja z Xboxem iOS 5 oficjalnie zaprezentowany - wszystko, co musisz wiedzieć Skype dla Nokii w Ovi Store Rozbudowany menedżer GPS (Windows Mobile) Deweloperzy Apple iOS również mają poczucie humoru Gameloft postawi na gry freemium w 2011 roku?

Popularne w tym tygodniu:

Koronawirus: aplikacja do domowej kwarantanny już jest. Mam kilka zastrzeżeń Sprawdziłem Huawei Video. To niestety żadna alternatywa dla YouTube'a czy Netfliksa