Kupiłeś używanego iPhone'a, iPada lub Maca? Koniecznie pobierz te aplikacje

Apple udostępnił za darmo zestaw swoich bardzo dobrych aplikacji. Tym razem naprawdę za darmo.

iMovie

iMovie

iWork, iMovie i GarageBand za darmo dla wszystkich iUżytkowników

W teorii aplikacje te stały się darmowe już w 2013 roku, lecz dotyczyło to tylko tych użytkowników, którzy zakupili nowego iPhone'a, iPada lub Maca prosto ze sklepu. Jeśli ktoś kupił sprzęt z drugiej ręki, za zestaw aplikacji musiał zapłacić. I to nie mało.

Do tej pory zestaw wspomnianych aplikacji na iOS kosztował 40 euro, czyli równowartość 170 zł. W przypadku platformy macOS apki kosztowały aż 80 euro, czyli 340 zł. Chcąc kupić wszystkie aplikacje na telefon i komputer trzeba było uszczuplić portfel o ponad 500 zł. W wielu przypadkach niewiele więcej oszczędza się, kupując używany sprzęt zamiast nowego.

Obecnie każdy użytkownik sprzętu Apple'a może pobrać wszystkie aplikacje bezpłatnie. Są to:

  • Pages [iOS, macOS] - edytor tekstu będący odpowiednikiem Worda;
  • Numbers [iOS, macOS] - edytor arkuszy kalkulacyjnych będący odpowiednikiem Excela;
  • Keynote [iOS, macOS] - edytor prezentacji będący odpowiednikiem PowerPointa;
  • GarageBand [iOS, macOS] - aplikacja do tworzenia muzyki;
  • iMovie [iOS, macOS] - edytor wideo.

Spore zalety aplikacji stworzonych przez Apple'a to łatwość ich obsługi oraz dobra optymalizacja pod kątem urządzeń tej firmy. Nawet na starszych "bebechach" edycja wideo czy muzyki jest komfortowa, a jeśli opanujesz już wersję na komputer, nie będziesz miał problemów z korzystaniem z apki na telefonie.

GarageBand

Jeśli zatem masz używane iUrządzenie, polecam skorzystać z powyższych linków.

Zobacz również: Appshaker 2 #14 - Lunar Mission, Universal Copy, SMILE Inc. i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker 2 #32: Cliff Hopper, Dumpster, Story of Life i inne Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne Ależ genialna funkcja pojawiła się w Zdjęciach Google! Koniec z trzęsącym się wideo Appshaker 2 #29: Mushroom 11, Glass Wire, Reporter i inne Appshaker 2 #28: Deep Town, Llama, Digit Drop i inne Sekcja z darmowymi aplikacjami w Google Play niewidoczna dla polskich użytkowników. Jak obejść to ograniczenie? Ta gra pokaże, ile jesteśmy w stanie wycisnąć ze smartfonów "Super Mario Run" 2.0 na Androida i iOS już jest. Co nowego? Appshaker 2 #27: Beat Racer, FaceAPP, After The End i inne Link Bubble - jedna z moich ulubionych apek na Androida znika z Google Play Najlepsze aplikacje dla alkoholowych smakoszy Aplikacje na telefon, których używam Appshaker 2 #26: Blyss, Shadowmatic, Speedr i inne Chuck Norris ma swoją własną grę! Co kryje się za Nonstop Chuck Norris? Gboard - najlepsza klawiatura na smartfony, z jaką miałem do czynienia Appshaker 2 #25: unWorded, Rocket Shock 3D i Summary Scanner Appshaker 2 #24: Donald Draws, Outside World i inne Samsung Flow wkrótce będzie naprawdę użyteczne. Wreszcie! Appshaker 2 #23: Posture, Ampere i The Wolf Sony chce, by robienie zdjęć jedzeniu miało sens Appshaker 2 #22: electronia, Bitesnap i aplikacje walentynkowe Mapy Google z funkcją udostępniania list miejsc. Czegoś takiego brakowało Appshaker 2 #21: Cubway, Screenshot Utility, Conduct THIS i inne UberEATS już w Polsce. Nowa metoda zamawiania jedzenia do domu lub biura