Kupiłeś używanego iPhone'a, iPada lub Maca? Koniecznie pobierz te aplikacje

Apple udostępnił za darmo zestaw swoich bardzo dobrych aplikacji. Tym razem naprawdę za darmo.

iMovie

iMovie

iWork, iMovie i GarageBand za darmo dla wszystkich iUżytkowników

W teorii aplikacje te stały się darmowe już w 2013 roku, lecz dotyczyło to tylko tych użytkowników, którzy zakupili nowego iPhone'a, iPada lub Maca prosto ze sklepu. Jeśli ktoś kupił sprzęt z drugiej ręki, za zestaw aplikacji musiał zapłacić. I to nie mało.

Do tej pory zestaw wspomnianych aplikacji na iOS kosztował 40 euro, czyli równowartość 170 zł. W przypadku platformy macOS apki kosztowały aż 80 euro, czyli 340 zł. Chcąc kupić wszystkie aplikacje na telefon i komputer trzeba było uszczuplić portfel o ponad 500 zł. W wielu przypadkach niewiele więcej oszczędza się, kupując używany sprzęt zamiast nowego.

Obecnie każdy użytkownik sprzętu Apple'a może pobrać wszystkie aplikacje bezpłatnie. Są to:

  • Pages [iOS, macOS] - edytor tekstu będący odpowiednikiem Worda;
  • Numbers [iOS, macOS] - edytor arkuszy kalkulacyjnych będący odpowiednikiem Excela;
  • Keynote [iOS, macOS] - edytor prezentacji będący odpowiednikiem PowerPointa;
  • GarageBand [iOS, macOS] - aplikacja do tworzenia muzyki;
  • iMovie [iOS, macOS] - edytor wideo.

Spore zalety aplikacji stworzonych przez Apple'a to łatwość ich obsługi oraz dobra optymalizacja pod kątem urządzeń tej firmy. Nawet na starszych "bebechach" edycja wideo czy muzyki jest komfortowa, a jeśli opanujesz już wersję na komputer, nie będziesz miał problemów z korzystaniem z apki na telefonie.

GarageBand

Jeśli zatem masz używane iUrządzenie, polecam skorzystać z powyższych linków.

Zobacz również: Jak dużo wiedzą o tobie twórcy mobilnych aplikacji?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Fajna promocja z okazji dziewiętnastych urodzin serii Worms! Gry EA Mobile dla Androida również potaniały Inteligo – nowe, komórkowe sposoby autoryzacji Wspólne SDK dla Xperii PLAY oraz PS Vita Jak wrzucić pornola w App Store? Wyświetlanie sekund na lock screenie iOS HBO GO teraz dla każdego. Nie musisz już podpisywać umowy z operatorem Gadu Gadu w końcu w Orange 8 tysięcy witryn w Nokia WidSets Mini Motor Racing - przegląd gry [wideo] Asphalt 6 pojawił się na Androida! [wideo] Windows 7 lub 2008 Server upodobnione do Androida

Popularne w tym tygodniu:

Apka do robienia deepfake'ów to murowany hit. Doublicat wstawi Twoją twarz do filmu Samsung ma najlepsze gesty na rynku, ale ukrywa je przed światem