T-Mobile Supernet Video - oglądaj filmy bez limitu danych

T-Mobile przygotowało nową ofertę Supernet Video skierowaną do osób, które oglądają na telefonie lub tablecie bardzo dużo filmów. Dopytałem o szczegóły, dlatego poniżej znajdziecie wszystko, co musicie wiedzieć o nowej usłudze.

Na czym polega oferta Supernet Video?

Po aktywacji oferty, streamowanie wideo z wybranych serwisów nie zużywa pakietu danych. Filmy można oglądać bez limitu.

Z jakimi platformami działa oferta Supernet Video?

Na chwilę obecną obsługiwane są następujące serwisy: YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl oraz Chili Cinema. T-Mobile zapewnia ponadto, że katalog kompatybilnych usług wideo i VOD będzie regularnie rozszerzany.

Kto może skorzystać z oferty Supernet Video?

Nowa usługa skierowana jest do abonentów korzystających z taryf T. Dotyczy to zarówno nowych, jak i obecnych użytkowników.

Ile to kosztuje?

Koszt usługi doliczany jest co miesiąc do abonamentu i jest uzależniony od jakości wideo:

  • jakość DVD (480p) - 5 zł;
  • jakość HD (720p i 1080p) - 15 zł.

T-Mobile używa tylko określeń DVD i HD, dlatego nie było jasne, jaka rozdzielczość stoi za HD, ale otrzymałem potwierdzenie, że 1080p też się łapie.

Jak aktywować ofertę Supernet Video

Usługa startuje 24 maja. Abonenci taryf T mogą ją aktywować:

  • udając się do dowolnego salonu operatora;
  • dzwoniąc do biura obsługi abonenta (602 900 000);
  • korzystając z aplikacji mobilnej Mój T-Mobile (Android, iOS i Windows);
  • wysyłając bezpłatnego SMS-a na numer 80100 o treści DVD START albo HD START.

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Czy filmy bez limitu można oglądać tylko na telefonie i tablecie?

Jak udało mi się dowiedzieć — nie. W grę wchodzi także bezprzewodowy mirroring obrazu na telewizor, korzystanie z kabli MHL czy używanie Chromecasta. To akurat świetna wiadomość dla osób, które w domu nie mają nielimitowanego internetu.

Czy warto?

Bez wątpienia jest to świetna oferta dla osób, które nałogowo oglądają wideo na telefonie lub tablecie korzystając z internetu mobilnego. Aby jednak można było mówić o opłacalności, filmów trzeba oglądać miesięcznie sporo. Przynajmniej odcinek serialu dziennie.

Stawki w taryfach T bez telefonu

Samo 5 czy 15 zł za nielimitowane streamowanie wideo nie przeraża, ale już abonamenty — do których tę ofertę można dokupić — same w sobie jakoś super korzystne nie są. W ofercie T2 bez telefonu, która obejmuje nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet 10 GB z kilkoma aplikacjami bez limitu danych, miesięczny abonament wynosi 59,95 zł. To sporo jak na pakiet 10 GB, a za nielimitowany transfer wideo trzeba do tego doliczyć 5 lub 15 zł. Robi się z tego spora sumka.

Osobom, które dłuższe wideo oglądają raz na kilka dni, bardziej będzie się opłacało wybranie jakiejś oferty no limit z dużym pakietem danych. Niemniej dla mobilnych filmoholików T-Mobile przygotował naprawdę solidną ofertę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telekomunikacja:

Nowe nokie wkrótce w Polsce "Koniec z roamingiem...". Nie, roaming się nie kończy Koniec z opłatami roamingowymi w Unii Europejskiej! Co zmieni się 15 czerwca? To ostatni moment na rejestrację karty SIM. Sprawdź, jak uniknąć kolejek Obniżenie stawek roamingowych w UE to jedno z najważniejszych wydarzeń 2016 roku Rejestracja karty SIM - co trzeba o niej wiedzieć? Obowiązkowa rejestracja kart prepaid w Polsce jest... zbyt bezproblemowa Efekt obniżenia stawek roamingowych? Kosmiczne koszty rozmów zagranicznych Zniesienie opłat za roaming w Unii Europejskiej rozegrano wzorowo. Nie rozumiem krytyki Obowiązkowa rejestracja kart SIM w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć Poważna awaria w Orange. Aktualizacja: jest rekompensata dla klientów Ponad 100 000 straconych klientów w 3 miesiące. Takie rzeczy tylko w T-Mobile Przetestuj HTC Vive w salonie T-Mobile i kup smartfona tajwańskiej firmy w promocji Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange T-Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję Buckshee, czyli darmowy internet w Orange i Plusie Zaczęła się era post-mobile [wideo] Pakiet 1 TB (!) w T-Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo Rejestracja do lekarza w Orange