Awaria internetu mobilnego w Orange [aktualizacja]

Masz numer w Orange i przestał działać ci internet? Nie tylko tobie - Orange ma awarię infrastruktury.

Użytkownicy Orange z całej Polski zgłaszają problemy z działaniem internetu mobilnego.

Orange wie już o problemie i zapewnia, że pracuje już nad jego rozwiązaniem. Na razie nie wiadomo, kiedy usterka zostanie naprawiona ani co jest jej przyczyną.

Pierwsze sygnały o utrudnieniach pojawiły się około godz. 15.30. Nie dotyczyły połączeń głosowych ani SMS-ów.

To kolejna duża awaria Orange w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy

Z poważnymi problemami technicznymi pomarańczowy operator borykał się w lipcu 2016 roku. Wówczas awaria trwała blisko osiem godzin, a użytkownicy Orange i nju mobile otrzymali rekompensatę — przez dwa dni mogli korzystać z internetu krajowego zupełnie za darmo.

Odcięci od wszystkich usług abonenci sieci zostali także w marcu roku 2015. Wówczas awaria miała jednak miejsce w późnych godzinach nocnych, dzięki czemu wiele osób nie odczuło jej skutków.

Miejmy nadzieję, że tym razem problemy zostaną szybko zażegnane. Dopiero co na Orange spłynęła fala pozytywnych opinii dzięki uczciwej polityce roamingowej, więc na pewno sieci zależy na tym, by nie popsuć sobie renomy prez problemy techniczne.

Aktualizacja

Przyczyna problemów znaleziona. Sieć informuje, że wszystko powoli wraca do normy.

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telekomunikacja:

T-Mobile Supernet Video - oglądaj filmy bez limitu danych Nowe nokie wkrótce w Polsce "Koniec z roamingiem...". Nie, roaming się nie kończy Koniec z opłatami roamingowymi w Unii Europejskiej! Co zmieni się 15 czerwca? To ostatni moment na rejestrację karty SIM. Sprawdź, jak uniknąć kolejek Obniżenie stawek roamingowych w UE to jedno z najważniejszych wydarzeń 2016 roku Rejestracja karty SIM - co trzeba o niej wiedzieć? Obowiązkowa rejestracja kart prepaid w Polsce jest... zbyt bezproblemowa Efekt obniżenia stawek roamingowych? Kosmiczne koszty rozmów zagranicznych Zniesienie opłat za roaming w Unii Europejskiej rozegrano wzorowo. Nie rozumiem krytyki Obowiązkowa rejestracja kart SIM w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć Poważna awaria w Orange. Aktualizacja: jest rekompensata dla klientów Ponad 100 000 straconych klientów w 3 miesiące. Takie rzeczy tylko w T-Mobile Przetestuj HTC Vive w salonie T-Mobile i kup smartfona tajwańskiej firmy w promocji Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange T-Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję Buckshee, czyli darmowy internet w Orange i Plusie Zaczęła się era post-mobile [wideo] Pakiet 1 TB (!) w T-Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo Rejestracja do lekarza w Orange