1410 GB internetu w Orange Free na kartę! Nie, to nie literówka

Orange przygotował świetną ofertę dla osób, które potrzebują dużego pakietu danych na wakacje. Najwyższa opcja to teraz aż 1410 GB!

Orange przygotował korzystną ofertę mobilnego internetu

Orange przygotował korzystną ofertę mobilnego internetu (leungchopan / depositphotos.com)

Bonus 1410 GB za doładowanie 200 zł w Orange Free na kartę

Promocyjna oferta skierowana jest do użytkowników oferty Orange Free na kartę. Po doładowaniu konta kwotą 200 zł przyznawany jest bonus aż 1410 GB transferu danych, na wykorzystanie którego ma się 5 miesięcy (dokładnie 155 dni).

Promocyjna oferta obowiązywać będzie do 31 sierpnia, więc czasu jest sporo.

Co istotne, jest to bonus za doładowanie, a nie cena pakietu

W taryfie Orange Free pakiet internetu przyznawany jest w ramach bonusu za samo doładowanie konta. Całą kwotę doładowania można później przeznaczyć na rozmowy, SMS-y czy inne pakiety i usługi.

1410 GB internetu na 5 miesięcy to bardzo, bardzo dużo. Mówimy o ponad 280 GB miesięcznie. Przeszło 9 GB dziennie. Taki pakiet powinien w zupełności wystarczyć na intensywne korzystanie z sieci… przez całą rodzinę.

Orange podniósł także bonusowe pakiety w niższych pułapach cenowych

Nawet jeśli doładujecie konto niższą kwotą, i tak dostaniecie więcej internetu niż do tej pory. Szczegóły w poniższej tabeli.

Doładowanie Stara oferta Nowa oferta Ważność pakietu
5 zł 500 MB 2,5 GB 2 dni
10 zł 1 GB 5 GB 5 dni
30 zł 10 GB 15 GB 31 dni
50 zł 15 GB 25 GB 93 dni
100 zł 50 GB 50 GB 155 dni
200 zł 100 GB 1410 GB 155 dni

Bonus 1410 GB za 200 zł obowiązywać będzie do 31 sierpnia, a później wróci do poziomu 100 GB. Pozostałe bonusy zostały ustanowione na stałe.

Co więcej, jeśli doładujecie konto przez stronę doladowania.orange.pl, otrzymacie gratis 30 proc. wielkości doładowania, które można wykorzystać w ciągu 14 dni. W przypadku doładowania za 200 zł, na konto wpadnie 260 zł oraz pakiet 1410 GB. Nieźle! Ta oferta obowiązuje do 3 czerwca.

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Dlaczego 1410 GB?

Ciężko taki pakiet uznać za standardowy, bo nie jest to nawet okrągła liczba. Na swoim blogu Orange nawiązuje do daty zwycięstwa w bitwie pod Grunwaldem, wysokości na jakiej położone jest Schronisko Morskie Oko (1410 m n.p.m.) czy planetoidy krążącej między Jowiszem a Marsem - (1410) Margret.

Liczba 1410 jest więc wdzięczna marketingowo, co Orange wykorzysta zapewne w akcji promocyjnej. A jest co reklamować, bo oferta prezentuje się naprawdę nieźle.

Źródło: Orange

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telekomunikacja:

Awaria internetu mobilnego w Orange [aktualizacja] T-Mobile Supernet Video - oglądaj filmy bez limitu danych Nowe nokie wkrótce w Polsce "Koniec z roamingiem...". Nie, roaming się nie kończy Koniec z opłatami roamingowymi w Unii Europejskiej! Co zmieni się 15 czerwca? To ostatni moment na rejestrację karty SIM. Sprawdź, jak uniknąć kolejek Obniżenie stawek roamingowych w UE to jedno z najważniejszych wydarzeń 2016 roku Rejestracja karty SIM - co trzeba o niej wiedzieć? Obowiązkowa rejestracja kart prepaid w Polsce jest... zbyt bezproblemowa Efekt obniżenia stawek roamingowych? Kosmiczne koszty rozmów zagranicznych Zniesienie opłat za roaming w Unii Europejskiej rozegrano wzorowo. Nie rozumiem krytyki Obowiązkowa rejestracja kart SIM w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć Poważna awaria w Orange. Aktualizacja: jest rekompensata dla klientów Ponad 100 000 straconych klientów w 3 miesiące. Takie rzeczy tylko w T-Mobile Przetestuj HTC Vive w salonie T-Mobile i kup smartfona tajwańskiej firmy w promocji Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange T-Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję Buckshee, czyli darmowy internet w Orange i Plusie Zaczęła się era post-mobile [wideo] Pakiet 1 TB (!) w T-Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo Rejestracja do lekarza w Orange

Popularne w tym tygodniu:

T-Mobile oferuje smartfon Xperia™ XZ1 od 1zł!