Appshaker 2 #43 - Neighbours from Hell, Dailydo i inne [+ rozwiązanie konkursu]

W najnowszym odcinku zobaczymy stare gry w nowych odsłonach oraz pośmiejemy się jak głupi do smartfona. Ogłosimy również zwycięzców konkursu, w którym do wygrania był smartfon Asus ZenFone Live oraz powerbanki Asus ZenPower.

43 odcinek pojawił się z lekkim opóźnieniem ze względu na problemy techniczne przy nagrywaniu, ale wszyscy zwycięzcy dostali od nas wiadomość o wygranej w wyznaczonym czasie.

43 odcinek Appshakera znajdziesz także na YouTubie.

Nagrodę główną — smartfona Asus ZenFone Live — otrzymuje Julia Man.

Moja mama ma świetne oko, starą cyfrówkę i pasję do fotografii. Chciałabym, żeby założyła bloga fotograficznego. Ze smartfonem z dobrym aparatem to dużo łatwiejsze.

Julia Man — nagrodzony komentarz

Dodatkowo powerbanki Asus ZenPower otrzymują:

  • Aleksandra Jakubowska
  • Paulina Krokocka
  • lucy97

Od kilku dni próbujemy się skontaktować ze zwycięzcami w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących odbioru nagrody, ale jedna z osób — Paulina — wciąż nie odpisuje na nasze wiadomości. Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi do 17 lipca, nagroda zostanie przekazana innej osobie.

Aplikacje i gry do pobrania:

Zobacz wcześniejsze odcinki:

Zobacz więcej artykułów z serii: Appshaker

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker 2 #42 - Fidget Spinner, LangBandit, S.M.T.H. i inne Polskie gry i aplikacje, które robią furorę na świecie [cz. 2] Kosmiczna podróż w VR. Przetestowałem The Missed Spaceflight Appshaker 2 #41: wygraj smartfona ASUS ZenFone Live! Angry Birds Evolution to piękna, rozbudowana, ale zarazem nudna gra Appshaker 2 #40: Music Translator, Kidu, BalanCity, Sheepwith i inne Appshaker 2 #39: Fortune City, Sumeru, SideIcon i inne Jak rozmyć tło na zdjęciu? Nie musisz mieć specjalnego telefonu Appshaker 2 #38: VOI, Injustice 2, Samorost 3 i inne Adobe Scan - darmowa aplikacja do skanowania dokumentów. Jak się sprawuje? Appshaker 2 #37: Yesterday, Rullo, Beholder i inne Gala MMA w wirtualnej rzeczywistości do obejrzenia za darmo. Samsung daje kolejny powód do kupna systemu Gear VR Appshaker 2 #36: Volkey, Symmetrica, Today Weather i inne Appshaker 2 #35 - Penarium, The Big Journey, Elegance UI i inne Appshaker 2 #34: Fury Turn, The Learning Lock, InstaSwipe i inne Appshaker 2 #33 - Battle Copters, Watery Blocks, Pocket Sense i inne Messenger Lite w końcu w Polsce. Bateria twojego smartfona odetchnie z ulgą Appshaker 2 #32: Cliff Hopper, Dumpster, Story of Life i inne FaceApp - pozwól "sztucznej inteligencji" pobawić się twoim selfie Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora Bogactwo! Pobrałem aplikację za 1599 złotych! Możesz pobrać i ty Kupiłeś używanego iPhone'a, iPada lub Maca? Koniecznie pobierz te aplikacje Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne Ależ genialna funkcja pojawiła się w Zdjęciach Google! Koniec z trzęsącym się wideo

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u