komorkomania.pl

Miron Nurski, 15 stycznia 2019

Asystent Google po polsku: wydarzenie premierowe odwołane

Tweetnij Komentuj

15 stycznia o 19:00 miała odbyć się impreza prasowa poświęcona - na co wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi - Asystentowi Google po polsku. Wydarzenie jednak się nie odbędzie.

Otrzymaliśmy informację, że polski oddział Google'a postanowił odwołać premierę z uwagi na tragiczne wydarzenia, do których doszło w Gdańsku podczas 27. Finału WOŚP.

Trzeba jednak zaznaczyć, że chodzi wyłącznie o wydarzenie prasowe, a nie o rynkową premierę produktów czy usług, którym miało być poświęcone (Google oficjalnie nie potwierdza, że chodzi o Asystenta, choć pozostawione przez niego wskazówki są na tyle wymowne, że nie mamy co do tego wątpliwości).

Wiemy, że wielu z was oczekuje jakichkolwiek informacji na temat Asystenta Google w Polsce. Te będziemy mogli przekazać 16 stycznia , więc prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Źródło: komorkomania.pl

Tagi: Google Assistant po polsku Asystent Google Google Assistant

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

< Przejdź na wp.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .