Euro 2020: Orange przygotowało prezent po remisie Polski z Hiszpanią. To darmowe GB

Euro 2020: Orange przygotowało prezent po remisie Polski z Hiszpanią. To darmowe GB

Polska zremisowała z Hiszpanią 1:1
Źródło zdjęć: © Getty Images/Joaquin Corchero/Anadolu Agency
Karolina Modzelewska
20.06.2021 14:54, aktualizacja: 20.06.2021 17:01

Remis w meczu Polska-Hiszpania wywołał wiele emocji wśród kibiców. Z tej okazji Orange przygotowało prezent dla swoich użytkowników – zarówno fanów piłki nożnej, jak i wszystkich pozostałych osób. Jest to darmowy pakiet GB.

To nie pierwsza taka akcja zorganizowana przez Orange. Już po meczu Polska-Słowacja, który zakończył się niestety przegraną, operator rozdawał swoim użytkownikom "nagrodę" w postaci pakietu darmowych 32 GB. Tym razem firma również przygotował niespodziankę. Jest to kolejny pakiet 9 GB.

Darmowe GB od Orange z okazji Euro 2020

Mecz Polska-Hiszpania zaskoczył wielu remisem 1:1. Gola dla naszej reprezentacji strzelił Robert Lewandowski w 54 minucie. Z kolei dla drużyny przeciwnej - Alvaro Morata w 25 minucie rozgrywki. Kolejny mecz ze Szwecją odbędzie się już w środę 23 czerwca.

W jaki sposób skorzystać z promocji pakiet za gole?

Operator na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poinformował, w jaki sposób skorzystać z dodatkowych GB. "Jeżeli chcesz skorzystać z extra 9 GB, wyślij SMS-a o treści WALCZYMY pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,25 zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe GB, wpisując WALCZYMY w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne".

Warto pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje przez 24 godziny od momentu publikacji wspomnianego wpisu. Promocja zakończy się w niedzielę 20 czerwca o godz. 23.00.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.