Bloguj z nami i wygraj LG G2

Praca czy pasja? Nieważne co łączy cię z rynkiem urządzeń mobilnych. Jeśli masz coś ciekawego do przekazania, zacznij z nami blogować.

Kristina B/Flickr na licencji CC

Gwarantujemy doborowe towarzystwo, liczną, ale wymagającą grupę odbiorców i – dla najlepszych – atrakcyjne nagrody.

Wyślij zgłoszenie na adres: redakcja@komorkomania.pl. Podaj imię, nazwisko, napisz dwa zdania o sobie i swoich zainteresowaniach oraz dołącz zdjęcie. Stworzymy dla ciebie blog w ramach naszej platformy, na którym będziesz mógł publikować teksty. Wybrane mogą trafić na stronę główną Komorkomania.pl. Zobaczy je wtedy nawet kilkadziesiąt tysięcy czytelników, a ty będziesz mieć szansę na wygranie smartfona LG G2 lub mobilnej drukarki zdjęć.

LG G2 jest główną nagrodą w naszym konkursie

Zasady są bardzo proste.

1. Regularnie będziemy wybierać najlepsze teksty z blogów i publikować je na stronie głównej Komorkomania.pl.

2. Raz na dwa tygodnie najlepszy spośród wybranych tekstów nagrodzimy mobilną drukarką LG.

3. Autor tekstu miesiąca otrzyma smartfona LG G2 ufundowanego przez naszego partnera, sklep Euro.

Na zdobycie drukarki mają szansę wszyscy blogerzy, którzy zamieszczą na blogu chociaż jeden tekst do godziny 23.59 dzień przed rozstrzygnięciem etapu. Informacje o zwycięzcach etapów opublikujemy w dniach: 6.12.2013*, 20.12.2013, 03.01.2014, 17.01.2014, 31.01.2014.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Autorzy najlepszych tekstów grudnia i stycznia otrzymają smartfony LG G2. Pod uwagę będą brane wszystkie teksty, które trafiły na stronę główną Komorkomania.pl i które zostały opublikowane najpóźniej o godzinie 23.59 30.12.2013 i 30.01.2014. Wyniki zostaną ogłoszone 31.12.2013 i 30.01.2014.

Zobaczcie koniecznie:
Regulamin konkursu
Poradnik, jak założyć blog i dodawać treści

*Uwaga — z powodu przesunięcia o tydzień dat w regulaminie, pierwszą nagrodę przyznaliśmy nie 6 grudnia, a 29 listopada. Kolejne rozstrzygnięcia etapów będą jednak w terminach przewidzianych w regulaminie.

Sponsorem nagród jest:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Witamy w nowej Komórkomanii Jak założyć blog i dodawać teksty? Sprzedaż biznesu mobilnego Nokii coraz bliżej finalizacji Tydzień w krzywym zwierciadle: Moto G, SAMI i Gramohorn II W skrócie: drop testy nowych iPadów, Galaxy S III mini Crystal Edition i darmowy internet LTE w Plusie 4G LTE startuje w Play. Fajnie, że jest i to w zasadzie tyle W skrócie: Jolla Phone w listopadzie, BlackBerry Z30 w Orange i LG Nexus G Android 4.4 Key Lime Pie już u pierwszego użytkownika W skrócie: Moto G na wideo, Samsung Galaxy Core Plus i wstrzymanie aktualizacji dla Galaxy S III 8 na 10 smartfonów sprzedanych w trzecim kwartale pracuje pod kontrolą Androida Android 4.4 KitKat dla Nexusa 7 i Nexusa 10 w wersji Wi-Fi już (prawie) jest. Aktualizacja dla pozostałych urządzeń "wkr W skrócie: iPad mini z Retiną w sprzedaży, Samsung Galaxy Note 12.2 i Oppo N1 na wideo

Popularne w tym tygodniu:

Dajcie już spokój z tym bronieniem iPhone'a 8 Mobilny Windows jest martwy. Potwierdza to sam Microsoft Składany iPhone w 2020 roku? Prace już ponoć ruszyły Chińska firma ma genialny pomysł na "bezramkowy" telefon Który operator oferuje najszybszy internet mobilny? Są dane z września Galaxy A5 (2018) na zdjęciach. Jeśli faktycznie tak wygląda, będzie hit Smartfon dla graczy Razera może być niezłą bestią. Wycieka specyfikacja Nokia 9 na wizualizacji. To może być naprawdę ładny sprzęt Smartfony OnePlusa zbierają dane użytkowników. Mamy powody do obaw? #wSkrócie: myPhone z nową nazwą, "bezramkowy" Honor 9i i Huawei Mate 10 Pro na zdjęciach Całkowicie bezramkowe telefony - czy to w ogóle możliwe? #wSkrócie: porównanie szybkości LG V30 i Galaxy Note'a 8 oraz "bezramkowy" Xiaomi Mi Note 5 na zdjęciach