Applemania i SIMblog częścią Komórkomanii

Miło mi poinformować, że od dzisiaj blogi Applemania.pl i SIMblog.pl stały się częścią Komórkomanii. Wszystkie wpisy, które były opublikowane na Simblogu i Applemanii będą teraz dostępne w jednym miejscu.

Zarówno SIMblog.pl, jak i Applemania.pl będą od dziś działać jako sekcje na Komórkomanii – aplikacje.komorkomania.pl i apple.komorkomania.pl. Dołączą więc do uruchomionej jakiś czas temu sekcji poświęconej tabletom – tablety.komorkomania.pl. Wszystkie materiały dotyczące sprzętu i oprogramowania będą więc dostępne w jednym miejscu - łatwo i wygodnie.

Informacje dotyczące najnowszych mobilnych aplikacji, recenzje i przeglądy gier oraz materiały wideo będą pojawiać się w sekcji dedykowanej aplikacjom. Analogicznie, newsy i publikacje o sprzęcie Apple i aplikacjach na iOS będą dostępne w dziale Apple.

Tak jak do tej pory, najważniejsze informacje będą widoczne także na Komorkomania.pl.

 

Zobacz również: Appshaker 101

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher