CamTime - samowyzwalacz w Aparacie iOS-a

fot. ModMyI

fot. ModMyI

Natywna aplikacja iOS-a służąca do robienia zdjęć nie jest zbytnio funkcjonalna. Jej zadanie ogranicza się wyłącznie do robienia zdjęć, ewentualnie rejestrowania wideo. Ponadto dostępne są trzy opcje: korzystanie z latarki, możliwość wyświetlenia siatki oraz aktywacja trybu HDR. A co z resztą? Poniżej dowiecie się, jak wyposażyć Aparat w samowyzwalacz.

W Cydii zadebiutowało narzędzie CamTime, które taką możliwość w naszym aparacie implementuje. Po jego zainstalowaniu na belce z narzędziami aparatu pojawi się dodatkowy przycisk służący zarządzaniu samowyzwalaczem. Wybierając tę opcję, na stosownym ekranie można określić za pomocą klawiatury dowolną liczbę sekund, po upłynięciu których nastąpi automatyczne wciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za zrobienie zdjęcia czy rozpoczęcie rejestrowania wideo.

Narzędzie nie wymaga absolutnie żadnych konfiguracji i — jak widać — jest banalne w obsłudze. Można je zainstalować już teraz z Cydii całkowicie bezpłatnie. Wyposażanie natywnego Aparatu w dodatkowe funkcje jest znacznie lepsze niż korzystanie z różnorodnych alternatyw dostępnych w App Store.

 

 

Źródło: modmyi

Zobacz również: Appshaker 99

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store