Madfinger Games przecenia swoje gry!

Gorączka przecen związana z nadchodzącym Dniem Niepodległości w Stanach Zjednoczonych powoli zaczyna przybierać na sile. Sygnał do tegorocznych obniżek daje czeskie studio Madfinger Games, które przeceniło swoje największe hity w Google Play oraz App Store!

Jutro pojawi się pewnie wpis prezentujący najważniejsze tytuły objęte promocją z okazji Dnia Niepodległości. Dzisiaj natomiast zachęcam do pobrania gier naszych południowych sąsiadów. Czesi nie mogą pochwalić się bogatym porfolio, ale każda z wydanych przez nich gier to prawdziwa perełka.

Gry z Google Play:

Gry z App Store:

Aralon: Sword and Shadow zmierza na Androida

Wszystkie wymienione wyżej tytuły można pobrać w cenie jednego dolara. Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja, zatem warto pośpieszyć się z decyzją o zakupie. Przypominamy, że w App Store ukazał się niedawno również DEAD TRIGGER, który ma trafić dzisiaj także w Google Play. Miłego grania!

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

Źródło: DroidGamers

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher