Wicked Stars! [giveaway]

Na skrzynkę e-mailową naszej redakcji dotarła bardzo ciekawa wiadomość od kolejnego polskiego producenta gier. Tym razem zachęcamy Was do zapoznania się z Wicked Stars, ładnie wyglądającą produkcją dla najmłodszych. Oczywiście mamy kilka kodów do rozdania.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer z gry oraz przeczytać opis, jaki otrzymaliśmy od producenta aplikacji. Grę można pobrać z App Store w cenie 1,59 euro.

O nie! Nasz Little Orange stracił swój cenny kapelusz! Mr. Naughty zabrał go i wybrał się w podróż po magicznym domu, żeby obudzić śpiące stwory. Teraz musisz zatrzymać go i odzyskać kapelusz!

Łap spadające z góry gwiazdki, unikaj czarnych i nie obudź śpiących stworów żyjących w każdym z pokoi. Wicked Stars to wiele godzin wymagającej gry, wspaniale zaprojektowane poziomy i wiele zabawy dla graczy w każdym wieku. Wejdź do świata magii i zacznij swoją podróż już teraz!

W grze znajdziesz:

  • Fantastycznie zaprojektowane stwory;
  • 3 różne światy gry zawierające specjalne przedmioty, które mogą pomóc w czasie gry;
  • 2 tryby kontroli;
  • Wiele osiągnięć do odblokowania;
  • Pełna integracja z Game Center;
  • Tablica wyników i najlepsze osiągnięcia zarówno online, jak i offline.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta Wicked Stars mamy dla Was do rozdania trzy promo kody na grę. Standardowo dla pierwszych trzech osób, które wypowiedzą się na temat gry pod wpisem, mamy po jednym kodzie.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!