#wSkrócie: nowe Apple AirPods, zdjęcie Motorola Moto Z4 i Opera z darmowym VPN-em

Pisaliśmy o prototypie pierwszego iPhone'a, który bardziej przypomina płytę główną niż smartfon, oraz możliwości peryskopowego aparatu w Huaweiu P30 Pro. Miron przygotował test flagowego Samsunga Galaxy S10. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Nokia 9 PureView w Polsce, Samsung Galaxy A40 oraz ceny Huawei P30 i P30 Pro

Przedstawiłem Samsunga Galaxy A20 z ekranem Infinity-V, a do tego pisałem o błyskawicznym wejściu do sprzedaży w Polsce modelu Redmi 7. Miron opisał swoją ulubioną funkcję YouTube'a i sposób jej aktywacji w Polsce. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Pocophone F1 Lite, Galaxy A2 Core i ważna nowość w SteamLink

Poruszyłem temat zamieszania dookoła darmowej usługi Netflix na pół roku w sieci Play. Miron podsumował przecieki na temat modeli Huawei P30 i P30 Pro, a do tego komentował świetne wyceny Xiaomi Mi 9 oraz Redmi Note'a 7 w Polsce. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: zoom Huaweia P30 Pro w akcji, Neffos C5 Plus w Polsce i Android 9 Pie dla kolejnych smartfonów Xiaomi

Miron opisał nowe rozwiązania Google'a, które wprowadzono w Androidzie Q, a do tego wyjaśnił jak platforma ta usprawni robienie zdjęć z rozmytym tłem. Przedstawiłem ponadto model Huawei nova 4e, który do Europy trafi jako P30 lite. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: obsługa Apple Pay i Google Pay w sieci Play oraz 10-krotny zoom w OPPO Reno

Przedstawiłem najnowsze informacje na temat nowego wcielenia Motoroli RAZR. Miron pisał z kolei o rzekomym oszustwie Huaweia oraz prezentacji możliwości Projektu xCloud Microsoftu. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: zdjęcie OPPO Reno, Tidal z MQA na iPhone'ach i nowy wygląd Facebooka

Pisaliśmy o smutnym końcu komunikatora Google Allo oraz najnowszych przeciekach na temat Huaweia P30 Lite. Miron wyjaśnił do tego, dlaczego warto czekać na usługę VOD firmy Apple. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: wyniki Huaweia na polskim rynku oraz nietypowy wysuwany aparat vivo

Przedstawiłem konkrety na temat przedsprzedaży modeli Huawei P30 i P30 Pro w Polsce. Miron poruszył z kolei temat dużej wpadki pracowników Play dotyczącej 5G Ready. Pisaliśmy również o planach na przyszłość Huaweia i rabacie na naprawę urządzeń Apple'a dla czytelników Komórkomanii. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: specyfikacja Huaweia nova 4e oraz okulary AR Apple'a

Pisałem, że Sony otwiera się na konkurencję, dzięki czemu na iPhone'ach i iPadach można zagrać w tytuły z PS4. Miron poruszył kwestie rosnących cen smartfonów Xiaomi oraz problemów z dostępnością modeli z linii Galaxy S10. Było też o świetnych prognozach sprzedaży flagowców Samsunga. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: Huawei P smart+ 2019 oficjalnie, Huawei pozywa rząd USA oraz "Tim Apple"

Przedstawiłem nowego Honora Magic 2 z innowacyjnym sensorem 3D. Miron pisał z kolei o świetnym dodatku do Asystenta Google'a oraz przygotował recenzję słuchawek Samsung Galaxy Buds. Wspominaliśmy również o Galaxy S10+ z najlepszym aparatem do selfie według DxO. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: kolejne składane samsungi, flagowiec OPPO oraz Redmi 7 na zdjęciach

Przedstawiłem przystępny cenowo model Meizu Note 9 z aparatem 48 Mpix, a Miron poruszył temat braku zainteresowania nietypowym Meizu Zero. Pisaliśmy także o nowym typie złośliwych aplikacji na Androida oraz nadchodzącej polskiej premierze modelu Redmi Note 7. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: OPPO F11 i F11 Pro oficjalnie oraz Samsung Galaxy S10 z najlepszy ekranem

Pisałem o firmie HTC, która może pójść w ślady Nokii oraz BlackBerry. Miron podsumował z kolei przecieki dotyczące Androida Q oraz przedstawił świetną aplikację do rozmywania tła dla smartfonów z pojedynczymi aparatami. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: eSIM dla zegarków w Orange, Sony Xperia 10 w Plushu i specyfikacja Samsunga Galaxy A60

Przedstawiliśmy nowe przecieki na temat OnePlusa 7 oraz pierwsze konkrety dotyczące Honora 20. Miron komentował ponadto wprowadzenie "5G Ready" przez sieć Play. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: "5G Ready" w Play i reakcja Orange oraz Huawei P30 lite na zdjęciach

Przedstawiłem nowy smartfon dla graczy vivo iQOO z 12 GB pamięci RAM oraz rozporządzenie Ministra Cyfryzacji, które ma znacznie ułatwić proces przenoszenia numerów. Miron pisał o możliwości zmiany funkcji przycisku Bixby w samsungach, a Bolesław opisał pierwsze wrażenia z korzystania ze składanego Mate'a X Huaweia. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: wiosenna promocja Honora i Meizu Note 9 na zdjęciach

Przedstawiłem budżetowego Samsunga Galaxy A10 z ekranem Infinity-V oraz Redmi Note'a 7 Pro ze Snapdragonem 675 i aparatem 48 Mpix. Miron z kolei poruszył temat najlepszego sposobu składania smartfonów według różnych producentów. Pisaliśmy także o zamieszaniu dookoła nowego standardu USB 3.2. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkócie: Meizu 16s, Redmi Note 7 Pro oraz nowy Black Shark na zdjęciach

Miron poruszył temat braku bezprzewodowego ładowania w OnePlusie 7 oraz peryskopowego aparatu, który można trafić do modeli Huawei P30 i P30 Pro. Wyjaśniłem do tego różnice między platformami Android One i Android Go.

#wSkrócie: Nokia 9 PureView na zdjęciach oraz nowości Huaweia i ZTE z 5G

Miron przedstawił flagową linię Galaxy S10 oraz podzielił się wrażeniami z korzystania z flagowców Samsunga. Pisałem z kolei o zapowiedzi składanego Galaxy Folda oraz pięciu dodatkach, których zabrakło mi w tym urządzeniu. Opisaliśmy również Xiaomi Mi 9 i jego tańszy wariant Mi 9 SE, niedrogie smartfony LG Q60, K50 i K40 oraz vivo V15 Pro z wysuwanym aparatem 32 Mpix. Poruszyliśmy również kwestię kontrolowanych przecieków dotyczących linii Galaxy S10. Co jeszcze warto wiedzieć?

#wSkrócie: wyciek reklamy Galaxy S10+, nazwa składanego samsunga i 10-krotny zoom OPPO

Miron pisał o zapowiedzi modeli Huawei P30 i P30 Pro, które wyposażone mają być w aparaty z ulepszonym zoomem. Przedstawiłem do tego ofertę Play TV Now, z której przez pół roku za darmo może korzystać każdy. Do tego zaprezentowaliśmy pięć niszowych rozwiązań ze smartfonów, które zasługują na większą popularność. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: Samsung Galaxy S10 oraz Xiaomi Mi 9 Battle Angel na wideo

Przedstawiłem szczegółowe informacje na temat flagowego Xiaomi Mi 9, które zdradził sam producent. Pisałem również o trzech nowościach z MWC 2019, na które najbardziej czekam. Oto, co jeszcze warto wiedzieć.

#wSkrócie: Sony Xperia L3 i ceny Xperii 10, Galaxy S10+ z 12 GB RAM-u oraz Xiaomi Mi 9 na wideo

Przedstawiliśmy Samsunga Galaxy Tab S54 z 10,5-calowym ekranem Super AMOLED oraz najnowsze doniesienia na temat modeli Galaxy A50, A30 i A10. Miron pisał ponadto o fizycznych prezentach za granie w gry i korzystanie z aplikacji na platformie Amazon Moments. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Xiaomi Mi 9 i Samsung Galaxy S10 Plus na zdjęciach oraz smartfon z baterią 18 000 mAh

Przedstawiłem Crystal Sound OLED, czyli ekran w LG G8 ThinQ, który jest jednocześnie głośnikiem. Miron poruszył z kolei temat możliwej zmiany w nazewnictwie smartfonów Sony Xperia oraz planach Apple'a związanych ze strumieniowaniem muzyki i materiałów wideo. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

+ Pokaż więcej