#wSkrócie: test wytrzymałości LG V30, błąd w iOS 11 oraz lista smartfonów z aktualizacją do Windowsa 10 Fall Creators Update

Pisaliśmy już o ukrytym chipsecie Pixel Visual Core w Pixelu 2 oraz o tym, jak firmie udało się zaimplementować efekt rozmycia tła w smartfonie z pojedynczym aparatem. Mateusz przygotował kompendium wiedzy na temat kodeka aptX HD, z którym szczerze polecam się zapoznać. Tymczasem przejdźmy do pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Hammer Bow+ w sprzedaży, przegrana Apple'a w sądzie i aplikacja Nude

Pisałem już nowym układzie Qualcomma, który może być naprawdę interesującą propozycją, a Miron przedstawił swoje wrażenia z korzystania z topowego Mate'a 10 Pro Huaweia. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Xiaomi Redmi 5A oficjalnie, data premiery HTC U11 Plus i Samsung Connect Tag

Przedstawiliśmy już topowe nowości Huaweia, czyli modele Mate 10 i Mate 10 Pro, a także ich uboższego i o wiele tańszego brata - Mate'a 10 Lite. Pisaliśmy do tego o możliwym wyglądzie modeli Galaxy A5 (2018) i A7 (2018) oraz planie firmy OnePlus, która chce dbać o prywatność użytkowników. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: zaskakująca rezygnacja szefa Samsunga i brak czytników w linii papilarnych w kolejnych iPhone'ach

Pisaliśmy już o tym, że smartfon dla graczy Razera może być prawdziwą bestią, a do tego przedstawiliśmy świetny koncept bezramkowego smartfonu, który pokazała jedna z chińskich firm. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia, w którym przeczytacie m.in. o nowych smartfonach ZTE i Honora.

#wSkrócie: nubia Z17 miniS oficjalnie, smartfon Razera, Mate 10 z Oreo i Oculus Go

Pisałem już o prezentacji nubii Z17S, która może być bardzo ciekawą alternatywą dla OnePlusa 5 oraz nowym raporcie na temat jakości internetu u polskich operatorów. Miron wspominał z kolei o składanym iPhonie, nad którym pracować ma Apple, oraz nowej wizualizacji wyglądu topowej Nokii 9. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Honor 7X oficjalnie, serial Apple'a i Galaxy S9 z wykrywaniem smogu

Pisaliśmy o tym, że OnePlus zbiera dane bez wiedzy użytkowników. Prezentowaliśmy też pierwsze zdjęcie Galaxy A5 (2018). Miron zamieścił ponadto swój test Samsunga Galaxy Note 8. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: specyfikacja Huaweia Mate 10 Pro oraz Pixel 2 w wirtualnej rzeczywistości

Pisaliśmy o plotkach na temat Galaxy Note'a 9, prototypie "bezramkowej" Lumii oraz kontrowersjach, które wzbudza iPhone 8. Oto podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: BlackBerry Motion, bateria w Huaweiu Mate 10 i kolejne "otwarte" iPhone'y 8

Pisałem o smartfonie Purism Librem 5 opartym na mobilnym Linuxem, który ma być alternatywą dla androidów i modeli z iOS, a do tego przedstawiłem telefony w ofercie Orange, które przypadną do gustu uczniom i studentom. Miron przedstawił z kolei, jakie modele iPhone'ów mogą zostać zaprezentowane w 2018 roku i opisał zmianę polityki Google'a w kontekście promocji zegarków z Android Wear. Czas podsumować pozostałe informacje dnia.

#wSkrócie: myPhone z nową nazwą, "bezramkowy" Honor 9i i Huawei Mate 10 Pro na zdjęciach

Miron pisał już o udostępnieniu na Androida i iOS przeglądarki Microsoft Edge, a do tego wspomniał, dlaczego jako użytkownik iPhone'a nie jest w ogóle zainteresowany nowymi Pixelami. Sam przedstawiłem to, co powinniście wiedzieć na temat kart eSIM. Oto podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: specyfikacja HTC U11 Life, tańsza Moto G5S i największa wada iOS 11

Pisałem już o tym, że na iPhonie X sporo zarobi nie tylko Apple, ale Samsung. Miron podsumował z kolei plotki i przecieki dotyczące Google Pixel 2 i Pixel 2 XL, a także zaprezentował te aplikacje, bez których nie wyobraża sobie obecnie smartfona. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Rekord Xiaomi, OnePlus 5 JCC+ limited edition do kupienia online i smartfony Nokia z Androidem P

Pisałem już o nowym akcesorium, które rozwiąże jeden z największych problemów użytkowników nowych iPhone'ów. Miron podsumował z kolei plotki i przecieki na temat modeli Mate 10 Huaweia, a do tego zauważył, że w smartfonach Google'a za mało jest... Google'a. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Huawei nova 2i oficjalnie, liczba użytkowników Apple Music i OnePlus 5 z Oreo

Pisaliśmy już o brytyjskiej cenie topowego LG V30 oraz technologii HD Voice+, którą - jako pierwsza w Polsce - wprowadziła sieć T-Mobile. Miron przygotował do tego test modelu OnePlus 5. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Nokia 3310 3G oficjalnie, Xperia XZ1 Compact w Plusie i specyfikacja Google Pixel 2

Pisaliśmy o rozkładanym smartfonie ZTE, który może być jedną z najciekawszych nowości tego roku, oraz nowym modelu LG, który stworzono do walki z komarami. Miron pisał też o tym, że obecny rynek smartfon zdecydowanie nie jest nudny. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: MediaTek MT6739, Huawei Mate 10 na zdjęciach oraz koncept iPhone'a SE Plus

Pisaliśmy już o nadchodzących zmianach we wzornictwie Xperii, pierwszych smartfonach stworzonych przez AllView oraz wrażeniach z użytkowania iOS-u 11. Oto skrót pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: test wytrzymałości iPhone'a 8, Huawei Maimang 6 oficjalnie i Meizu M6 Note w wersji "One Piece"

Pisałem już dzisiaj o ciekawych vivo X20 i X20 Plus, które mają bezramkowe ekrany i świetne układy audio, a do tego przedstawiłem pierwsze konkrety na temat HTC U11 Plus. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: produkcja iPhone'a X opóźniona, problemy z Apple Watch Series 3 i LG V30 w częściach

Pisałem o nowym porozumieniu między Google'em i HTC oraz jego konsekwencjach, a do tego przedstawiłem nowe wieści na temat Huaweia Mate 10 Lite. Miron przygotował do tego listę modeli, które dostaną aktualizację do Android 8.0 Oreo oraz podzielił się wrażenia z korzystania z Asus ZenFone 4. Czas podsumować pozostałe informacje dnia.

#wSkrócie: LG V30 wkrótce w sprzedaży oraz ceny nowych Pixeli i inne nowości Google'a

Miron pisał już o limitowanej designerskiej edycji modelu OnePlus 5 oraz przedstawił aplikację, dzięki której użytkownicy mogą sprawdzić jak korzysta się z nietypowego ekranu iPhone'a X. Przedstawiliśmy też bardzo ciekawy model M6 firmy Meizu z niższej półki cenowej. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Galaxy S9 z super slow motion, mobilny Amazon po polsku oraz Huawei G10 i Meizu M6 na zdjęciach

Pisaliśmy już o ciekawym koncepcie wyglądu Nokii 9, nadchodzącym bezramkowcu firmy vivo oraz sposobie, w jaki można deaktywować klawisz Bixby w modelach Galaxy Samsunga. Miron przygotował do tego przegląd niedrogich smartfonów z bezramkowymi ekranami. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Android 8.0 Oreo dla smartfonów Moto, Huawei Mate 10 Lite i cena części iPhone'a X

Miron pytał was o to, jaką bezramkową konstrukcję uważacie za najlepszą, a także wspomniał o kolejnym kontrowersyjnym pomyśle firmy Essential. Sam z kolei radziłem, jak radzi sobie z dużymi plikami, które zapełniają pamieć smartfonów. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Nokia 9 z Oreo, nowe statystyki Androida i spore ograniczenie Face ID

Joanna przedstawiła wrażenia po premierze nowych iPhone'ów, a Miron pisał o tych aspektach iPhone'a X, do których podchodzi sceptycznie, a do tego rozważał dlaczego Apple postawiło na nazwę iPhone 8, a nie 7s. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

+ Pokaż więcej