Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: wygodny Linpus Launcher, użyteczny Easy Controller, bajeczny Stay Alight

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem mam dla Was m.in. launcher obsługiwany gestami, podręczną belkę z najważniejszymi ustawieniami oraz garść wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ogromny zbiór tapet, użyteczny Clean Master, polski Kentucky Robo Chicken

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. W tym wydaniu mam dla Was m.in. funkcjonalny launcher, użyteczną aplikację do zarządzania pamięcią telefonu oraz garść wciągających gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: nietypowy launcher, wiedza bezużyteczna i "Jeździec znikąd"

Witam w kolejnym wydaniu Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Tym razem mam dla Was launcher, który zamieni Wasz pulpit w wirtualny pokój, aplikację agregującą różnego rodzaju ciekawostki i interesujące fakty oraz kilka fajnych gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: innowacyjny launcher, piękny agregator newsów, nowa odsłona Fruit Ninja

Witam w kolejnym Weekendowym Zestawie Gier i Aplikacji. W tym tygodniu przygotowałem dla Was m.in. niezwykle wygodny i ergonomiczny launcher, przepiękną aplikację agregującą newsy z różnych dziedzin oraz kilka interesujących gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: spersonalizowany launcher, świetna przeglądarka i wciągająca przygodówka

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. W tym tygodniu mam dla Was launcher z wieloma darmowymi motywami graficznymi, aplikację przygotowaną przez jednego z naszych czytelników oraz - jak zawsze - garść wciągających gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: trójwymiarowa i zjawiskowa tapeta; powiadomienia na ekrany blokady; wciągający Sniper Shooter

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem mam dla Was m.in. piękną, trójwymiarową tapetę, społecznościową aplikację dla DJ-ów (i nie tylko) oraz - jak zawsze - garść wciągających gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: minimalistyczny launcher, kulinarny Instagram i wciągające wyścigi

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. W tym wydaniu mam dla Was minimalistyczny launcher, klienta polskiego serwisu społecznościowego dla miłośników gotowania oraz kilka interesujących gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: zjawiskowy launcher; świetna przeglądarka; Szybcy i wściekli 6

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Dziś przygotowałem dla Was m.in. bardzo efektowny, trójwymiarowy launcher, świetną przeglądarkę internetową oraz kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: hybrydowy launcher, użyteczne Kakudo, polski Can Knockdown 3

Witam w kolejnym wydaniu Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Dziś mam dla Was m.in. launcher, który łączy w sobie najlepsze cechy Androida i Windows Phone'a, użyteczną aplikację do zarządzania wielozadaniowością oraz, jak zawsze, kilka wciągających gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: launcher z motywami graficznymi, spersonalizowany magazyn informacyjny, wciągające zręcznościówki

Witam w kolejnym Weekendowym Zestawie Gier i Aplikacji. W dzisiejszym wydaniu mam dla Was m.in. ciekawy launcher z motywami graficznymi, spersonalizowany magazyn informacyjny wzorowany na BlinkFeedzie oraz kilka wciągających gier.

(Po)weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: społecznościowe Angry Birds, panoramiczna tapeta, świetny menedżer plików

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji, który w tym tygodniu wyjątkowo ukazał się nieco później, za co najmocniej Was przepraszam. Dziś mam dla Was m.in. nową odsłonę Wściekłych ptaków, rewelacyjny menedżer plików oraz bardzo fajny edytor wideo. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: mnóstwo interaktywnych tapet, genialny RoundR, udany sequel Cut the Rope

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Dziś mam dla Was m.in. ogromną paczkę interaktywnych tapet, genialną w swojej prostocie aplikację, która interfejs Waszego smartfona oraz kilka interesujących gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: społecznościowy Facebook Home, użyteczny Toucher, wciągający Paper Toss 2.0

Witam w kolejnym Weekendowym Zestawie Gier i Aplikacji. W tym wydaniu mam dla Was m.in. najmłodsze dziecko Facebooka, niezwykle przydatne narzędzie do łatwego wyciszania dźwięku stworzone przez naszego rodaka oraz kilka interesujących gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: kafelkowy launcher, okna w Androidzie, świetna platformówka

Witam w kolejnym Weekendowym Zestawie Gier i Aplikacji. Dziś przygotowałem dla Was launcher, który zamieni Wasz telefon w Windows Phone'a, aplikację, którą docenią uczniowie i studenci oraz - jak zawsze - kilka ciekawych gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: kapitalny launcher, użyteczna aplikacja z ogłoszeniami lokalnymi, świetny Tekken

Witam w kolejnym Weekendowym Zestawie Gier i Aplikacji. W dzisiejszym wydaniu mam dla Was rewelacyjny launcher, który spersonalizujecie kilkoma kliknięciami, aplikację, która Wa dam łatwy wgląd do lokalnych ogłoszeń oraz kilka ciekawych gier, w tym słynnego Tekkena.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: niekonwencjonalny launcher, szybka klawiatura, wciągający tower defence

Witam w kolejnym Weekendowym Zestawie Gier i Aplikacji. Dziś mam dla Was m.in. bardzo nietypowy launcher, klawiaturę, która wyręczy Was we wprowadzaniu tekstu oraz kilka wciągających gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: minimalistyczny launcher, wygodny czytnik RSS-ów, wciągający minigolf

W tym wydaniu Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji przygotowałem dla Was m.in. piękny i minimalistyczny launcher, wygodny czytnik RSS-ów, który zastąpi Wam Google Readera oraz kilka fajnych gier. Zapraszam.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: trójwymiarowy launcher, rewelacyjny edytor zdjęć, wciągająca zręcznościówka

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Dziś przygotowałem dla Was m.in. niezwykle efektowny launcher 3D, rewelacyjny edytor zdjęć oraz kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ładny i funkcjonalny launcher, udoskonalony statusbar, wciągająca platformówka

Witam w kolejnym wydaniu Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Dziś mam dla Was m.in. bardzo interesujący launcher, aplikację, dzięki której uporządkujecie swoje zdjęcia oraz rewelacyjną platformówkę. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: piękny space shooter, wciągający hck'n'slash i bezkonkurencyjny Sidebar

Zapraszam wszystkich na kolejny odcinek Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Tym razem mam dla Was kilka świetnych aplikacji użytkowych oraz informacyjnych. A na dodatek dwa fajne shootery oraz hack'n'slash.

+ Pokaż więcej