Planujesz zakup telefonu? Sprawdź inną możliwość!

Planujesz zakup telefonu? Sprawdź inną możliwość!

Źródło zdjęć: © materiały partnera
20.02.2023 13:56

Smartfony są naszym nieodzownym towarzyszem, a załatwienie wielu spraw bez ich udziału wydaje się po prostu niemożliwe. Nie są one jednak wieczne. Żywotność nawet najlepszych modeli jest ograniczona, a cały czas pojawiają się nowe funkcje i ulepszenia już istniejących. Nie ma sensu silić się na posiadanie jednego modelu przez np. 10 lat.

Okazuje się jednak, że nie tylko kolejne wersje iPhonów czy Samsungów Galaxy są nowościami w branży. Jest nią także zupełnie nowy model korzystania z telefonów, który może zrewolucjonizować rynek.

Czy można miesiącami czy nawet latami używać smartfona, nie będąc jego właścicielem? I co łączy Netflixa z iPhonami? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Czy zakup nowego telefonu jest najlepszym możliwym rozwiązaniem?

Nowy telefon kupujemy średnio co 2-3 lata. Jeżeli jesteś miłośnikiem nowinek technologicznych, być może robisz to nawet częściej. W praktyce wiąże się to z:

 • jednorazowym wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych,
 • wyborem najlepszej oferty telekomunikacyjnej,
 • sprzedażą telefonu, gdy już go nie potrzebujesz.

Dla niektórych posiadanie telefonu na własność to jedyna słuszna opcja. Być może nie zdajesz sobie jednak jeszcze sprawy, że można inaczej. A "inaczej" oznacza w tym wypadku wygodniej, taniej i ekologicznie. Czyli jak dokładnie?

Nowy telefon jak Netflix

Na pewno na co dzień korzystasz z subskrypcji. Oglądasz filmy i seriale na Netfliksie czy HBO? A może słuchasz muzyki na Spotify? Na podobnych zasadach możesz wynająć smartfona. Zauważ, że model abonamentowy sięga dziś daleko poza serwisy streamingowe.

Pewnie zdarzyło Ci się także wynajmować hulajnogę czy auto na minuty. A może chociaż słyszałeś o takiej możliwości?

Wynajem telefonów w PHOX łączy w sobie zalety obu tych modeli. Dziś nie musisz wydawać jednorazowo kilku tysięcy złotych, by cieszyć się z nowego smartfona. Co więcej, możesz z niego korzystać tak długo, jak Ci się to podoba! W dowolnym momencie możesz go zwrócić i przestać płacić.

To nie koniec – decydując się na wynajem nie otrzymasz wyłącznie smartfona, a cały pakiet usług, który sprawi, że korzystanie z telefonu będzie maksymalnie wygodne i zwyczajnie łatwe.

Jak wynająć telefon?

Wynajem smartfonów jest dokładnie tak samo łatwy i przyjemny jak korzystanie z Netflixa. Z tą różnicą, że zamiast filmów i seriali PHOX udostępnia Ci najnowsze modele smartfonów od Apple i Samsunga. Na czym dokładnie polega proces ich wynajmu?

 • Wszystko zaczyna się od wyboru modelu, który najbardziej Ci się podoba. W ofercie PHOX znajdziesz najlepsze modele, dostępne aktualnie na rynku.
 • Do telefonu możesz dobrać baaardzo korzystną ofertę telekomunikacyjną z 5G, dzięki której będziesz płacić 10 zł mniej niż standardowo. Oczywiście jeżeli chcesz, możesz zatroszczyć się o to także we własnym zakresie.
 • Decyzje podjęte? W końcu przychodzi czas na sprawdzenie Twojej tożsamości i zdolności płatniczej. Wszystko po to, aby mieć pewność, że nie będziesz mieć problemów z opłacaniem wynajmu telefonu.
 • Akceptujesz umowę. Zmieniła się Twoja sytuacja finansowa? Wynajem przestał Cię z jakichś powodów zadowalać? W każdym momencie możesz rozwiązać umowę i odesłać telefon.
 • Wybrany telefon dociera do Ciebie w ekspresowym tempie. Wcześniej wybierasz, czy ma Ci go przynieść kurier czy wolisz go odebrać z Paczkomatu.
 • Płacisz co miesiąc – za pomocą karty. Opłata jest pobierana tego dnia, którego została zawarta umowa.

Proste, prawda?

Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Wynajem to nie tylko chwilowy trend, który ogarnia coraz więcej obszarów rynku. To w wielu przypadkach po prostu dużo sprytniejsza opcja niż zakup. Co dokładnie zyskujesz, wybierając takie rozwiązanie?

 • Gwarancję stałej ceny. Z PHOX masz gwarancję stałej ceny i niezmiennych warunków umowy przez cały okres wynajmu. To szczególnie ważne w dobie inflacji, słabnącej złotówki i rosnących stóp procentowych.
 • Możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie. Jeżeli telefon lub oferta przestała spełniać Twoje oczekiwania, nic ani nikt nie zmusza Cię, aby nadal korzystać ze smartfona i za niego płacić.
 • Brak zmartwień o naprawę telefonu. Wynajmując telefon, korzystasz z całej usługi – nie tylko smartfona. Oznacza to, że raz do roku możesz skorzystać z możliwości serwisu. PHOX nie nakłada żadnego limitu szkody – pod warunkiem, że usterka nie wynika z nieudolnych prób naprawy przez osoby do tego nieupoważnione.
 • Świadomość, że działasz w zgodzie z ekologią. Gdy kończysz wynajmować telefon, w PHOX oddajemy go profesjonalnej firmie, która zajmuje się jego odnowieniem i wyczyszczeniem. Następnie jest on przekazywany kolejnemu najemcy.
 • Brak konieczności sprzedaży telefonu. Nie musi on również zalegać w szafie – po prostu go odsyłasz, a PHOX daje mu drugie życie.
 • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty telekomunikacyjnej. PHOX ma moc, aby wynegocjować znacznie lepsze warunki, niż mogą to zrobić osoby indywidualne. Dzięki temu masz 10 zł taniej za super ofertę z 5G.

Sprawdź na stronie phox.pl dlaczego warto skorzystać z wynajmu smartfonów i iPhonów z PHOX.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie