Appshaker

Appshaker to cotygodniowy przegląd gier i aplikacji na Androida. Nowe odcinki w każdy wtorek.

Podziel się:

Appshaker 2 #48 - Golden Hour, Eternal Card Game, Sleep orbit i inne

Tym razem wysilimy mózgi w grach strategicznych i łamigłówkach oraz będziemy pozować w blasku światła słonecznego.

Appshaker 2 #47: "A Planet of Mine", "Vector Pop" i niezwykły kalkulator

W najnowszym odcinku Appshakera cofniemy się do lat 90. oraz sprawdzimy, czy liczba 13 faktycznie przynosi pecha. Zapraszam!

Appshaker 2 #46: Loopsie, HHTAN, Virtua Tennis Chalange i inne

Zapraszam na 46 odcinek drugiego sezonu Appshakera.

Appshaker 2 #45 - Infinity Merge, Timbre, Lil Big Invasion i inne

Tym razem czeka nas rozegranie partii w nietypowe szachy oraz tworzenie dzwonka na telefon z filmu wideo.

Appshaker 2 #43 - Neighbours from Hell, Dailydo i inne [+ rozwiązanie konkursu]

W najnowszym odcinku zobaczymy stare gry w nowych odsłonach oraz pośmiejemy się jak głupi do smartfona. Ogłosimy również zwycięzców konkursu, w którym do wygrania był smartfon Asus ZenFone Live oraz powerbanki Asus ZenPower.

Appshaker 2 #42 - Fidget Spinner, LangBandit, S.M.T.H. i inne

Zapraszam na kolejny odcinek naszego przeglądu gier i aplikacji na Androida. W najnowszym odcinku będzie trochę strasznie. Sprawdzimy, czego się bardziej boimy - upiorów czy utraty smartfona.

Appshaker 2 #40: Music Translator, Kidu, BalanCity, Sheepwith i inne

W najnowszym odcinku Appshakera sprawdzimy, jak znaleźć metalową rzecz przy pomocy smartfona oraz przekonamy się, że pisanie nut wcale nie jest takie trudne.

Appshaker 2 #39: Fortune City, Sumeru, SideIcon i inne

W 39 odcinku Appshakera poćwiczymy umysł oraz uporządkujemy własne finanse. Zapraszam!

Appshaker 2 #38: VOI, Injustice 2, Samorost 3 i inne

W najnowszym odcinku Appshakera zaplanujemy sobie dokładnie dzień oraz zanurzymy się w fantastyczny świat gry Samorost. Zapraszam do oglądania!

Appshaker 2 #37: Yesterday, Rullo, Beholder i inne

W dzisiejszym odcinku zobaczycie między innymi rozbudowaną grę o moralności oraz kilka aplikacji, które upiększą waszego smartfona. Zapraszam na kolejny odcinek naszego przeglądu gier i aplikacji na Androida.

Appshaker 2 #36: Volkey, Symmetrica, Today Weather i inne

W dzisiejszym odcinku mamy dla was kilka przydatnych aplikacji i kilka wciągających gierek, czyli wszystko to, za co lubicie Appshakera. 36 odcinek naszego przeglądu pora zaczynać!

Appshaker 2 #35 - Penarium, The Big Journey, Elegance UI i inne

Prowadzę Appshakera już od 35 tygodni. Do każdego odcinka starannie selekcjonuję gry i aplikacje, aby pokazać wam wyłącznie te najlepsze i najciekawsze. Tak będzie i tym razem. Zapraszam!

Appshaker 2 #34: Fury Turn, The Learning Lock, InstaSwipe i inne

Zapraszam na kolejny odcinek przeglądu najciekawszych gier i aplikacji. Tym razem porozjeżdżamy wściekłe hordy zombiaków i uratujemy naukowców po wybuchu elektrowni atomowej. Przyjrzymy się także aplikacji, która pozwala w pomysłowy sposób wykorzystać nową funkcję Instagrama.

Appshaker 2 #32: Cliff Hopper, Dumpster, Story of Life i inne

Oto Appshaker, czyli nasz cotygodniowy przegląd gier i aplikacji na Androida. W dzisiejszym odcinku pokażę wam inteligentny śmietnik oraz gierkę dla fanów hitu Temple Run. Zapraszam!

Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne

W dzisiejszym odcinku Appshakera pogramy na legendarnym GameBoyu Color oraz zapolujemy na mamuta. Będzie również aplikacja o nazwie kalkulator, która jednak skrywa w sobie dużo więcej niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

Appshaker 2 #30 - Cornerfly, Hypocam, Noon Pacific i inne

To już 30 odcinek Appshakera, czyli naszego cotygodniowego przeglądu gier i aplikacji na Androida. W dzisiejszym odcinku pokażę wam m.in. świetną aplikację fotograficzną oraz program, który sprawi, że rogi ekranu waszego smartfona staną się zaokrąglone. Zapraszam!

Appshaker 2 #29: Mushroom 11, Glass Wire, Reporter i inne

W dzisiejszym odcinku naszego przeglądu zobaczycie między innymi grę o bardzo zaskakującej mechanice oraz całkiem straszny interaktywny horror. Zapraszam!

Appshaker 2 #28: Deep Town, Llama, Digit Drop i inne

Więcej niż jedno zwierzę to...? Jeśli pomyśleliście "Lama", to bardzo dobrze, bo właśnie ten zwierzak jest głównym bohaterem jednej z dzisiejszych propozycji. Oprócz tego jak zwykle pokażę wam kilka innych ciekawych gier i aplikacji.

Appshaker 2 #26: Blyss, Shadowmatic, Speedr i inne

Zapraszam na kolejny odcinek Appshakera, w którym przedstawię wam m.in. trzy naprawdę fajne gierki oraz katalog przecenionych gier.

Appshaker 2 #23: Posture, Ampere i The Wolf

Jak wiadomo, Appshaker jest bardzo pożytecznym programem, a dzisiejszy odcinek to perfekcyjnie udowodni. Wśród siedmiu fajnych gier i przydatnych aplikacji pojawi się też taka, która zadba o wasz wzrok oraz o zdrowy kręgosłup. Zapraszam!