Pół żartem, pół serio

Podziel się:

#KrzyweZwierciadło: Poczta Polska stworzyła własny komunikator. Wiadomości dochodzą do odbiorcy po miesiącu albo wcale

Mogłoby się wydawać, że na rynku komunikatorów internetowych nie da się już wymyślić niczego oryginalnego. Polacy udowadniają, że jest inaczej.

#KrzyweZwierciadło: Netflix dostosowuje ofertę do polskiego rynku. Będzie płacił widzom za oglądanie seriali

Czyżby gigant rynku VOD w końcu znalazł sposób na dogodzenie polskiemu widzowi?

#KrzyweZwierciadło: Apple ma problem z produkcją 4-calowego iPhone'a 6c; "Amazing nie mieści się w małej obudowie"

Początkowo mówiło się, że kompaktowy iPhone 6c trafi na rynek razem z większymi iPhone'ami 6s. Teraz analitycy obstawiają luty, a winne poślizgowi są ponoć ograniczenia technologiczne.

Krzywe zwierciadło: Metalowy smartfon do samoobrony? Powstała nowa sztuka walki

Złodzieje smartfonów muszą mieć się na baczności, użytkownicy metalowych słuchawek nie będą już bezbronni.

Krzywe zwierciadło: Europejscy użytkownicy Galaxy Note'a 4 w szoku. Po premierze nowych samsungów zorientowali się, że ich telefon ma rysik

Galaxy Note 5 - przynajmniej na razie - nie pojawi się w Europie, bo dla naszej części świata zarezerwowano bliźniaczy model S6 edge+. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Tydzień w krzywym zwierciadle: problemy, których dałoby się uniknąć dzięki przegrzewającym się smartfonom

Jako że przytaczanie kolejnych żartów na temat telefonów ze Snapdragonem 810 nie ma większego sensu, bo i tak bym je wszystkie spalił, dziś podejdziemy do tematu na poważnie. Sprawdźmy, jakim problemom dałoby się zapobiec, gdyby przegrzewające się smartfony były powszechniejsze.

Pół żartem, pół serio: Wybieramy telefon dla studenta!

Witam w kolejnym wydaniu "Pół żartem, pół serio". Dziś zastanowimy się, który z aktualnie dostępnych na rynku telefonów będzie najlepszym wyborem dla studenta.

Pół żartem, pół serio: Nowa nadzieja Huaweia czy arcymistrzowski trolling?

Zaprezentowany podczas targów CES 2013 Huawei Ascend Mate budzi mieszane uczucia; z jednej strony wywołał w mediach spory szum, z drugiej zaś przez swój 6,1-calowy ekran przez większość osób traktowany jest wyłącznie jako ciekawostka. A może w tym szaleństwie jest metoda i temu modelowi uda się wywrócić mobilny rynek do góry nogami? 

Pół żartem, pół serio: Alternatywna rzeczywistość

Witam w kolejnym wydaniu "Pół żartem, pół serio". Dziś będziemy się zastanawiać, co by było, gdyby wiodący producenci urządzeń mobilnych wzięli się do produkcji sprzętu zupełnie innego rodzaju. 

Pół żartem, pół serio: Windows 8 wkrótce w mikrofalówkach i oknach?

Zapraszam na kolejny odcinek Pół żartem, pół serio. Dziś przyjrzymy się nowym urządzeniom z Windowsem 8, które prawdopodobnie już niedługo zaleją rynek. 

Pół żartem, pół serio: Galaxy Nexus (4)2

Witam wszystkich w nowym cyklu, w którym z przymrużeniem oka będziemy analizować najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia. W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się Galaxy Nexusowi 2 Samsunga z ekranem o niebanalnej przekątnej.