Waszym zdaniem

Podziel się:

#WaszymZdaniem: Czy kupiłbyś Galaxy S8, gdyby naprawdę Ci się podobał? [Ankieta]

Czy afera związana z Galaxy Note'em 7 wpłynie na Wasze przyszłe decyzje zakupowe?

#WaszymZdaniem: najważniejsza cecha smartfona to...

Kilka dni temu zapytałem was o wasze smartfonowe priorytety. Wyniki ankiety są dla mnie dość zaskakujące.

#WaszymZdaniem: czy 4-calowe smartfony powinny wrócić do łask?

Po premierze iPhone'a SE postanowiłem zapytać was, czy chcielibyście zobaczyć więcej smartfonów z 4-calowymi ekranami. Oto wasze opinie na ten temat.

#WaszymZdaniem: Czy kupowanie nowego flagowca ma jeszcze sens?

Flagowce oczywiście oferują to co producent ma najlepsze do zaoferowania, ale w dzisiejszych czasach średniaki również nie są takie złe. Czy w takim razie wydawanie 3000 złotych na telefon ma sens?

#WaszymZdaniem: Czy używasz diody doświetlającej podczas robienia zdjęć smartfonem?

Pisząc teksty ze specyfikacją nowych smartfonów często zapominam wspomnieć o diodzie LED, ponieważ jest to coś oczywistego w dzisiejszych czasach. Tylko czy ktoś z was używa jej regularnie?

#WaszymZdaniem: Co sądzisz o ładowaniu bezprzewodowym?

W ostatnim czasie kilkakrotnie na łamach Komórkomanii poruszany był temat bezprzewodowego ładowania i za każdym razem wzbudzał ogromne emocje. Po której stronie jest więcej zwolenników?

Najładniejszy smartfon 2015 według czytelników Komórkomanii - wyniki głosowania

Głosowanie zakończone. Wiadomo już, który z tegorocznych smartfonów zasłużył według Was zasłużył na miano najładniejszego.

#WaszymZdaniem: Czy korzystasz z etui na smartfony? [Wyniki ankiety]

W ubiegłym tygodniu zapytałem Was, czy i jak zabezpieczacie swoje smartfony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pora na podsumowanie.

Czy korzystasz z etui na smartfony? [Ankieta]

Używacie smartfonów w takiej formie, w jakiej wyszły spod rąk projektantów, czy może stosujecie dodatkowe zabezpieczenia? Dajcie znać głosując w ankiecie.

#WaszymZdaniem: Galaxy Note 5 vs Galaxy S6 edge+

Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+ to w teorii bardzo podobne urządzenia o niemalże identycznych parametrach technicznych i bliźniaczym wzornictwie. W praktyce jednak różnic jest na tyle dużo, że wybór jednoznacznie lepszego telefonu nie jest łatwy. Która propozycja bardziej przemawia do Was?

Waszym zdaniem: najlepszy klient to klient nieświadomy

Jak wygląda obsługa klienta ze strony sprzedawców? W tekście przytaczam najciekawsze wpisy osób, które pracują lub pracowały w elektro-marketach.

Waszym zdaniem: iPhone 5s i iPhone 5c [podsumowanie]

W poniedziałek zapytałem Was o opinię na temat jednych z najważniejszych premier tego roku, czyli flagowego iPhone'a 5s oraz iPhone'a 5c. Najwyższa pora na podsumowanie.

Waszym zdaniem: iPhone 5s i iPhone 5c

Za nami jedno z najważniejszych technologicznych wydarzeń tego roku, czyli premiera nowych iPhone'ów. Myślę, że wszyscy zdążyliśmy już wyrobić sobie opinię na ich temat. Pora posłuchać Waszego zdania. 

Waszym zdaniem: smartfon czy mobilna konsola – co lepsze do grania? [podsumowanie]

Zapytałem Was ostatnio, czy Waszym zdaniem do mobilnego grania lepiej nadają się smartfony czy kieszonkowe konsole. Czas na podsumowanie. 

Waszym zdaniem: Ubuntu Edge – czy tak będzie wyglądała przyszłość urządzeń mobilnych? [podsumowanie]

W poniedziałek pytałem Was o opinię na temat nowego projektu firmy Canonical, czyli Ubuntu Edge. Pora na podsumowanie Waszych wypowiedzi. 

Waszym zdaniem: Ubuntu Edge - czy tak będzie wyglądała przyszłość urządzeń mobilnych? [ankieta]

Kilka dni temu firma Canonical wystartowała z projektem Ubuntu Edge, który ma szansę zrewolucjonizować rynek mobilny. Chciałbym poznać Wasze zdanie na jego temat. 

Waszym zdaniem: Lumia 1020 – rewolucja czy rozczarowanie? [podsumowanie]

Kilka dni temu zapytałem Was o opinię na temat zaprezentowanej niedawno Lumii 1020, czyli fotograficznego flagowca Nokii. Pora na podsumowanie Waszych wypowiedzi. 

Waszym zdaniem: Lumia 1020 - rewolucja czy rozczarowanie? [ankieta]

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera jednego z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku, czyli Lumii 1020 (znanej do tej pory jako Nokia EOS). Czy fotograficzny telefon Finów sprostał Waszym oczekiwaniom?