W skrócie

Podziel się:

#wSkrócie: Samsung Galaxy S10+ z 6 GB RAM-u, trzy nowości Meizu na Snapdragonie 855 i koniec 32-bitowych aplikacji na Androida

Informowaliśmy o wejściu Asystenta Google'a do Polski i przedstawialiśmy to, co trzeba wiedzieć na jego temat. Pisałem o innowacyjnych technologiach OPPO, w tym wielkim czytniku linii papilarnych w ekranie. Miron skomentował ponadto pojawienie się nowego etui na iPhone'y. które nie grzeszy urodą. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: kolejny prototyp iPhone'a 11, Galaxy S10 ze starą ładowarką i Redmi Note 7 rozebrany na części

Informowaliśmy o przesuniętej premierze Asystenta Google'a po polsku oraz wejściu na polski rynek modelu Honor 10 Lite. Miron komentował obecności krytykowanego przez Samsunga wcięcia w ekranie Galaxy M. Sam z kolei pisałem o ciekawych wzorach smartfonów, które warto odświeżyć. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Samsung Galaxy S10 X, Nokia 9 PureView już wkrótce oraz aparat OPPO z 10-krotnym zoomem

Informowaliśmy już, że firmie Apple udało się wreszcie ukończyć prace nad ładowarką AirPower. Przedstawiłem moje TOP5 płatnych gier z gatunku survival na smartfony. Miron opisał z kolei historię marki Huawei, nad którą ostatnio zawisły czarne chmury. Oto, co jeszcze warto wiedzieć.

#wSkrócie: Nokia 6.2, prace Xiaomi nad MIUI 11 i iPhone 11 Max z potrójnym aparatem

Miron pisał o aresztowaniu polskich pracowników Huaweia i Orange, którzy zostali oskarżeni o szpiegostwo. Poruszyłem ponadto kwestię możliwej rezygnacji Sony Mobile ze smartfonów z linii Compact. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Redmi Note 7 na wideo, innowacje zdrowotne Apple'a i aż 30 smartfonów z 5G w 2019 rok

Przedstawiłem najważniejsze informacje na temat taniego Alcatela 1X (2019) z podwójnym aparatem i NFC. Miron poruszył z kolei kwestię opłacalności zakupu Xiaomi Mi MIX-a 3, który wszedł właśnie do Polski. Skomentowaliśmy również przecieki dotyczące wyglądu smartfonu Nokii z otworem w ekranie. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: OPPO oficjalnie w Polsce, Redmi 7 na zdjęciach i inne nowości Xiaomi

Poruszyłem temat wprowadzenia obsługi standardu MQA w aplikacji Tidala na Androida. Miron skomentował burzę wywołaną przez wizualizację wyglądu nowych iPhone'ów oraz pisał o błyskawicznym "przejściu" amerykańskiej sieci AT&T na standard 5G. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: LG Q9 oficjalnie, Meizu Note 9 z aparatem 48 Mpix oraz składany ekran BOE Display

Poruszyliśmy kwestie możliwego wyglądu tylnego panelu iPhone'a 11 oraz przedstawiliśmy budżetowy model Honor Play 8A z małym wcięciem. Miron pisał do tego o swoich oczekiwania względem iPhone'a 11. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Xiaomi Redmi Note 7 i Redmi 7 na zdjęciach oraz nowe wieści na temat Galaxy M20 i M30

Przedstawiłem najnowsze doniesienia na temat flagowego Xiaomi Mi 9, który ma mieć interesujący potrójny aparat. Miron pisał z kolei o zamieszaniu, które wywołuje brak aktualnych statystyk dotyczących udziałów poszczególnych wersji Androida. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Samsung Galaxy S10 na zdjęciu, Galaxy F z potrójnym aparatem i specyfikacja Motoroli P40

Pisaliśmy o nowym smartfonie z linii Redmi z aparatem 48 Mpix, sensorze Soli Google'a, który zapewnić ma bezdotykową obsługę telefonów, i absurdalnej próbie tłumaczenia słabej sprzedaży nowych iPhone'ów. Miron przedstawił do tego garść smartfonów, które zagościły w Księdze rekordów Guinnessa. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: bezpieczniejsze USB typu C, tańszy vivo NEX Dual Screen Edition oraz nowe zdjęcia Motoroli Moto G7

Pisałem o nadchodzących nowościach Sony, w tym rewolucyjnym sensorze 3D ToF, a Miron poruszył temat niezwykłego interfejsu byłego inżyniera Apple'a, który reaguje na światło. Przedstawiliśmy też najbardziej kultowe smartfonowe tapety. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Sound on Display, Android 9 Pie dla samsungów i Nokia 9 PureView w styczniu

Poruszyłem temat Qualcomma, którego polityka licencyjna trafi wkrótce pod lupę Federalnej Komisji Handlu USA. Miron pisał z kolei o zmianach jakie mogą zajść w strategii firmy Apple w 2019 roku. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Samsung x Runmageddon, promocja na smartfony Xiaomi Mi 8 i wygląd Motoroli P40

Przedstawiłem najważniejsze informacje na temat Honora View 20 z aparatem w ekranie, matrycą 48 Mpix i sensorem ToF 3D. Miron poruszył z kolei temat zwiastunów możliwej rezygnacji Google'a z Androida. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Galaxy S10 z trybem Bright Night, zdjęcia Motoroli Moto G7 i aparat Huaweia P30

Poruszyłem temat planów znanych producentów smartfonów na 2019 rok, a Miron pisał o featurephone'ie Microsoftu z prawie "mobilnym Windowsem" oraz sporej liczbie użytkowników kart eSIM w sieci Orange. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Nokia 8.1 w Polsce, rozdzielczość ekranu Galaxy S10 oraz promocja Huaweia

Pisałem o najnowszych problemach z modelami Google Pixel 3 i 3 XL, które zakrawają o kpinę. Miron wspomniał z kolei o problemach z nowym iPadem Pro oraz przygotował smartfonowe podsumowanie 2018 roku. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: "Kevin sam w domu" z Asystentem, Honor View 20 na zdjęciach i 6,7-calowy Galaxy S10 5G

Przedstawiłem doniesienia na temat pierwszego smartfonu firmy Xiaomi na platformie Android Go. Miron pisał z kolei o świetnym dodatku w Chrome na Androida, a do tego poruszył temat smartfonów z 12 GB pamięci RAM. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: specyfikacja Xiaomi Redmi 7, Galaxy M20 i testy odporności Nubii X

Przedstawiłem Lenovo Z5 Pro GT ze Snapdragonem 855 i aż 12 GB pamięci RAM oraz tańszy model Lenovo Z5s z potrójnym aparatem głównym. Miron pisał o premierze polskiej wersji Asystenta Google'a i wpadce wizerunkowej Apple'a na Twitterze. Oto, co jeszcze warto wiedzieć.

#wSkrócie: HTC Desire 12s oficjalnie, smartfon z 12 GB RAM-u i Huawei Facing Emotions

Przedstawiłem najważniejsze informacje na temat modelu Huawei nova 4 z aparatem 48 Mpix, ekranem z otworem i wideodzwonkami. Pisaliśmy też o cenach smartfonów Sharpa w Polsce. Miron pisał z kolei o smartfonach projektowanych przez prawników oraz znaczeniu patentów na rynku mobilnym. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: współpraca Huaweia i Costa Coffee, reklama One UI oraz pojedynki w Pokemon GO

Pisałem o pięciu smartfonach, które najbardziej zaskoczyły mnie w 2018 roku oraz przedstawiłem Huaweia P smart 2019 ze średniej półki cenowej. Miron poruszył kwestię zmian w prawie telekomunikacyjnym dotyczących SMS-ów premium oraz nowej strategii firmy ASUS po odejściu jej dotychczasowego szefa. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: nowe wieści na temat Huaweia nova 4 i Honora View 20 oraz lepszy "Asphalt 9" na iPhone'ach

Przedstawiłem nowy układ MediaTek Helio P90, który ma świetnie radzić sobie z obsługą algorytmów sztucznej inteligencji. Miron pisał o funkcjach, które ceni w smartfonach z Androidem po przesiadce z systemu iOS, oraz zamieszaniu dookoła współpracy Samsunga z firmą Supreme Italia. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: nowe technologie Honora, specyfikacja Huaweia nova 4 oraz ceny Galaxy S10

Przedstawiłem najważniejsze informacje na temat wprowadzenia eSIM przez Orange Polska. Miron poruszył z kolei temat zakończenia działalności usługi Showmax w Polsce, a do tego pisał o absurdalnej funkcji w Samsungu Galaxy A8s. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.