W skrócie

Podziel się:

Jakie usługi świadczy agencja content marketingu?

Zaangażowanie odbiorców i przyciągnięcie ich uwagi za pomocą odpowiednich treści to podstawa content marketingu. Odpowiednio dobrana strategia content marketingowa pozwoli na zdobycie zainteresowania potencjalnych klientów, co w przyszłości przełoży się na wzrost zainteresowania firmą. Agencja content marketing nie skupia się na jednorazowej akcji reklamowej, ale na długofalowej strategii i intensywnym budowaniu więzi z klientem, opartej na tworzeniu treści i publikowaniu ich w Internecie. Jakie działania content marketingowe wchodzą w skład usług agencji?

Huawei FreeBuds 3 w przedsprzedaży z ładowarką indukcyjną

Huawei FreeBuds 3 można zamawiać już teraz wraz z dodatkową ładowarką bezprzewodową Huawei CP60.

#wSkrócie: OPPO A9 i Honor 8S oficjalnie oraz nowości w ofercie Plusa

Pisaliśmy o bardzo interesującej ofercie na kartę sieci Orange. Miron prezentował do tego wrażenia z korzystania z nowości firmy OPPO, czyli modeli Reno i Reno 10x zoom. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: specyfikacja i cena OnePlusa 7 Pro oraz Google Pixel 3a i Red Magic 3 na zdjęciach

Przedstawiłem Lenovo Z6 Pro z poczwórnym aparatem, stylowy model Meizu 16s na Snapdragonie 855 oraz Redmi Y3 dla fanów zdjęć selfie. Miron pisał o polskiej cenie OPPO Reno z wysuwanym aparatem, przesunięciu daty wejścia na rynek składanego Samsunga Galaxy Fold oraz zamieszaniu dookoła zdjęcia Księżyca wykonanego Huaweiem P30 Pro. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: nowe iPhone'y z niewidocznymi aparatami, zabawna pomyłka Google'a oraz specyfikacja Moto Z4

Pisaliśmy o pomyśle Google'a na udobruchanie Komisję Europejską oraz czarnych chmurach, które zawisły nad składanymi smartfonami. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: Xiaomi Mi 9 SE w sprzedaży oraz OnePlus 7 na wizualizacjach

Miron przedstawił wrażenia pierwszych recenzentów z korzystania ze składanego Samsunga Galaxy Fold oraz nowości, które Apple wprowadził w iOS 13. Pisałem ponadto o grach na smartfonych osadzonych w świecie "Gry o tron". Co jeszcze warto wiedzieć?

#wSkrócie: LG V50 ThinQ 5G w Europie, Honor 8A Pro oficjalnie oraz nowy wygląd Google Play

Miron pisał o zupełnie nowym trybie nocnym, który trafić ma do flagowców Samsunga z linii Galaxy S10. Dodałem do tego o porzuceniu linii R przez firmę OPPO, która skupić ma się na modelach Reno i Find X. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: promocja na LG K40 i wertykalnie składany smartfon Sharpa

Przedstawiłem najnowsze Snapdragony 730, 730G oraz 665 dla smartfonów z wyższej średniej półki cenowej. Miron opisał z kolei wrażenia z korzystania z Samsunga Galaxy A80 z wysuwanym i obracanym aparatem. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: OPPO Reno z obsługą 5G oraz OnePlus 7 Pro i Huawei 20i na zdjęciach

Przedstawiliśmy flagowe nowości OPPO z nietypowymi aparatami, czyli Reno i Reno 10x zoom. Pisaliśmy o modelu Galaxy A80 z wysuwanym i obracanym aparatem oraz smartfonach Galaxy A20e i Galaxy A40, które są tańszymi nowościami Samsunga. Było też o możliwym końcu kampanii 5G Ready sieci Play. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: Honor 20 Lite na zdjęciach oraz smartfon Redmi ze Snapdragonem 855

Miron poruszył temat "zbyt dobrego" aparatu w Huaweiu P30 pro oraz pisał o końcu linii Galaxy J Samsunga, którą zastąpią tańsze modele Galaxy A. Sprawdziłem dodatkowo, jak długo nauczyciel musi pracować, by zarobić na iPhone'a. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkócie: ambitne plany Huaweia, Honor 20 Pro i Android Q z funkcją 3D Touch

Przedstawiliśmy nietypowy pomysł firmy ASUS na podwójny slider oraz pisaliśmy o potwierdzeniu przez Google'a bliskiej premiery nowych Pixeli 3a. Miron wyjaśnił do tego dlaczego wciąż więcej smartfonów ma wcięcie, a nie otwór w ekranie. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: specyfikacja Samsunga Galaxy A80 oraz koniec wsparcia dla 7 modeli Xiaomi

Miron pisał o tym, czego od Huaweia mogliby uczyć się inni giganci rynku mobilnego. Przedstawiłem z kolei najlepsze aplikacje mobilne, które służą do zamawiania jedzenia z poziomu smartfonu. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: motorola z poczwórnym aparatem oraz Android Q z "bąbelkami"

Przedstawiliśmy możliwy wygląd Samsunga Galaxy A80 z wysuwanym oraz obracanym aparatem. Pisaliśmy również o mniejszej i tańszej wersji Galaxy Note'a 10. Miron podzielił się do tego wrażeniami z zamawiania jedzenia za pośrednictwem Asystenta Google'a. Co jeszcze warto wiedzieć?

#wSkrócie: koniec Pixeli 2, ASUS ZenFone 6 ze Snapdragonem 855 oraz topowy OPPO Reno

Przedstawiłem najważniejsze informacje na temat Nokii X71 z ekranem z otworem i potrójnym aparatem. Pisałem do tego o wynikach sprzedaży modeli Xiaomi Mi 9 i Redmi Note 7. Oto, co jeszcze warto wiedzieć.

#wSkrócie: plany Huaweia na przyszłość, Motorola Moto G8 i aplikacja Lidl Plus

Poruszyłem temat zamknięcia działu Sony Mobile Communications i połączeń z Wysypy Wniebowstąpienia, które mogą okazać się bardzo kosztowe. Miron przedstawił z kolei swoją wizję Huaweia Mate Zero bez aparatów. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: eSIM w sieci Play, promocja na smartfony Huaweia oraz JustWatch w Polsce

Pisałem o niezłej wycenie modelu Black Shark 2, który trafił do sprzedaży w Europie. Miron poruszył temat planów Apple'a związanych z własną usługą VoD oraz użytkowników Twittera, którzy sami blokują sobie konta. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: Spotify Premium Duo w Polsce, unikatowy aparat w OPPO Reno i gigantyczne straty ZTE

Poruszyłem temat przecieków na temat smartfonu Lenovo Z6 Pro z aparatem 100 Mpix. Pisałem też o nowej ofercie Mobile Vikings opartej na subskrypcji. Miron z kolei przedstawił zdjęcia wykonane flagowym P30 Pro i skomentował doniesienia na temat Huaweia jako lidera na rynku smartfonów. Bolesław porównał do tego wyceny Huaweia P30 Pro w ofertach polskich operatorów. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: składany smartfon Xioami na wideo oraz specyfikacja Samsunga z Androidem Go

Przedstawiłem najważniejsze informacje na temat Huaweia P30 lite oraz najnowsze przecieki dotyczące Xiaomi Mi 9X. Miron pisał dodatkowo o inteligentnych okularach Huaweia, które powstają we współpracy z Gentle Monster. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?

#wSkrócie: Huawei P30 Pro najlepszy w DxOMark oraz superszybkie ładowanie Xiaomi

Miron przedstawił najważniejsze informacje na temat modeli Huawei P30 i P30 Pro oraz podzielił się wrażeniami z korzystania z topowego wariantu flagowca giganta. Pisałem do tego o Samsungu Galaxy A70 z ekranem 20:9 oraz potrójnym aparatem. Oto, co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia.

#wSkrócie: konferencja Apple'a na żywo oraz Samsung Galaxy A70 i A60 na zdjęciach

Podsumowaliśmy przecieki na temat poczwórnego aparatu w Huawei P30 Pro. Przedstawiłem do tego technologię ToF 3D i zalety sensorów time of flight. Pisaliśmy do tego o europejskim wariancie modelu Xiaomi Mi Play. Co jeszcze warto wiedzieć dzisiejszego dnia?