smartfon z 6-calowym ekranem

Podziel się:

Czy 6-calowa Lumia 1520 to dobry ruch ze strony Nokii?

Nie jest tajemnicą, że Nokia od dłuższego czasu pracuje nad 6-calowym phabletem. I nic dziwnego. Niemal każdy liczący się producent ma już w swojej ofercie przynajmniej jedno urządzenie tego typu, więc Finowie nie chcą i nie mogą być gorsi. Tylko czy przerośnięte smartfony mają sens w przypadku tak specyficznego systemu jak Windows Phone? 

Lumia 1520 przyłapana przy Xperii Z i iPadzie mini

Nokia nie zdecydowała się na wystawienie swojego 6-calowca na targach IFA 2013 (choć tak naprawdę wcale tego nie oczekiwaliśmy), ale niemal pewne jest, że do jego premiery pozostało tylko kilka tygodni. W związku z tym przecieków o nim przybywa.

Acer Liquid S2 - 6-calowy potwór z nagrywaniem 4K w naszych rękach [wideo]

Acer z pewnością nie należy do grona najpopularniejszych producentów smartfonów, jednak tym razem udało mu się wyprzedzić całą konkurencję i stworzyć pierwszy na świecie telefon z nagrywaniem wideo w rozdzielczości 4K, co zapewniło mu nieco medialnego szumu. A ta wielka i wydajna bestia prezentuje się na żywo?

Acer wyprzedza Samsunga i prezentuje pierwszego smartfona z nagrywaniem 4K

Od jakiegoś czasu mówi się, że Galaxy Note III będzie wyposażony w funkcję nagrywania wideo w rozdzielczości aż 4K. Impreza Samsung Unpacked 2013 odbędzie się dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem targów IFA 2013, więc południowokoreański gigant miał ogromne szanse na to, by jego dziecko było pierwszym smartfonem z taką funkcją. Miał, bo nieoczekiwanie palmę pierwszeństwa przejął Acer.